1

@FcPortoFan1999 jeszcze jedno ,lubisz jak pan kupidura odrazu grał va bank ?

1

@FcPortoFan1999 dlatego Ibisz jest młodszy niż ty a on ma 60 a ty 26

0

@FcPortoFan1999 wtedy byłem bykiem ale wiek robi swoje ,

0

@FcPortoFan1999 a jak Krzysiu dorzucił do puli ?

0

@FcPortoFan1999 bo @Encore jak ja widziałem scotiego pipena i magic Johnsona był w kołysce .

0

@FcPortoFan1999 a lubiłeś kategorie polskie seriale i prawie zawsze kiepscy

0

@Encore chodzi o to ,że jak byłeś team Sas to ja okc teraz wolisz F1 a ja okc

0

@FcPortoFan1999 dałbym wiele za ,stare licytacje ,plus 4x Harley

0

@VegetaPolska prezes kto był lepszy kofler czy Martin koch

1

@FcPortoFan1999 albo kara za ,pasywność mimo gry, pan kupidura w tej wersji byłby hegemonem

1

@FcPortoFan1999 wędkarstwo wraca to lubię .

0

@Encore o ty ją zawsze mówiłem o tobie ,że curry cię lubi a ty kosa w plecy

0

@Eklerek lubię twoje ataki panie F1,ty w związku z Kubicą czy Hamiltonem?

0

@FcPortoFan1999 jesteś zatwardziałym kawalerem i na 100%,będziesz do końca życia sam ?

2

@Giwera @FcPortoFan1999 nie pisz po co bo za to ,jest paragraf

1

@turhiay aha aha

2

@Luciano99 za kare to @Kessie ci zajuma 100

6

@Luciano99 o ty .... Mam ,nadzieję ,że @Kessie ci ze spodni zajuma hajs

0

@vangoor smutne

0

@Czajka90 siadaj i opowiadaj

0

@michal26 kurde

0

@michal26 Chełm panie zobacz Beata mazurek na x

1

@michal26 Panie lepiej powiedz czy prezydent chełma sie nadaje na kandydata pisu na premiera :P

3

@Batys litre zrobisz sam ?

1

Jakbyście brali udział w Mam talent, to jaki talent pokazujecie ?

2

@Roobo miał być szach ale bez mat.

2

@zadafcb piękne grało sie z kolegami wśrodku bloku, okna leciały :D

2

@MesQueUnClub_87 panie tylko ostrożnie tam :D

0

@TR3YWAY z ilu jaj ?

0

@vangoor też to widziałem , ale nie wiem zapewne błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?