1

@Giwera a ja , wiem , że pan wiesz , że ja wiem xd

1

@Giwera co tam szefie

2

@FcPortoFan1999 ideolo godzina bo obejrzysz od 20 minuty

2

@Comentateiro dostaleś juz 13 i 14 ?

1

@draxidox pytanie brzmi jak to możliwe, tam powinna być ochrona itp

1

@Laminedependencia warto kaliosny założyc jak ktoś jest w madrycie ?

0

@Czajka90 tylko oskiego

0

@Chimera chce , żeby @Eklerek ci załatwil autograf kubicy.

2

@Chimera pochlane dziś ?

13

@Bocheno1 bezrobocie.

11

Prezydent Macron: osiem krajów europejskich, w tym Polska, jest zainteresowanych zaawansowanym odstraszaniem nuklearnym od Francji.

Polska !

0

@Popitek12 ile oleju na tego patelsona ?

5

@Karol145 trzymaj sie :( wyrazy współczucia.

16

/photo/1
to pewnie @Kessie

1

@FcPortoFan1999 niech sobie odpocznie chłop, bo zaraz dostanie meczyk Barcy.

5

@Safrani Po ramblowicza bym wyslal, po influ nie

2

22

@VegetaPolska to lubie dawaj byku co tam znowu ? @MesQueUnClub_87 gotowy na ulubiony serial ?

4

@clyde jest ktoś obecnie kogo bardziej nie nawidzisz, niż izrael ?

0

@Tuc czekaj ale mało dają za taki kurs zostal tylko.

6

@lajcior 3xk kino kolacja kopulacja.

0

@Roobo póki nie stracimy gola będzie git.

1


@FcPortoFan1999 trzeba mu dać czas?

1

@FcPortoFan1999 @Kessie na ręcznym od lat i zadowolony,

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Popitek12 mam nadzieje , że to nie @Kessie będzie robił to sushi

0

@Popitek12 co ty jesz dziś na kolacje mając pusto w portfelu ?

1

@michaleu Tylko 189 metrów osiągnął Kubacki. Ostatnie miejsce Polaka , co sie stało z nim ?

0

@Jarema2000 lubie te mecze bo zawsze dymy

1

@Popitek12 a ty masz kase, żeby sobie kupić ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?