gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera a ja , wiem , że pan wiesz , że ja wiem xd
1
@Giwera co tam szefie
2
@FcPortoFan1999 ideolo godzina bo obejrzysz od 20 minuty
2
@Comentateiro dostaleś juz 13 i 14 ?
1
@draxidox pytanie brzmi jak to możliwe, tam powinna być ochrona itp
1
@Laminedependencia warto kaliosny założyc jak ktoś jest w madrycie ?
0
@Czajka90 tylko oskiego
0
@Chimera chce , żeby @Eklerek ci załatwil autograf kubicy.
2
@Chimera pochlane dziś ?
13
@Bocheno1 bezrobocie.
11
Prezydent Macron: osiem krajów europejskich, w tym Polska, jest zainteresowanych zaawansowanym odstraszaniem nuklearnym od Francji.
Polska !
0
@Popitek12 ile oleju na tego patelsona ?
5
@Karol145 trzymaj sie :( wyrazy współczucia.
16
to pewnie @Kessie
1
@FcPortoFan1999 niech sobie odpocznie chłop, bo zaraz dostanie meczyk Barcy.
5
@Safrani Po ramblowicza bym wyslal, po influ nie
2
@VegetaPolska @FcPortoFan1999 na czym stoi ?
22
@VegetaPolska to lubie dawaj byku co tam znowu ? @MesQueUnClub_87 gotowy na ulubiony serial ?
4
@clyde jest ktoś obecnie kogo bardziej nie nawidzisz, niż izrael ?
0
@Tuc czekaj ale mało dają za taki kurs zostal tylko.
6
@lajcior 3xk kino kolacja kopulacja.
0
@Roobo póki nie stracimy gola będzie git.
1
@FcPortoFan1999 trzeba mu dać czas?
1
@FcPortoFan1999 @Kessie na ręcznym od lat i zadowolony,
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 mam nadzieje , że to nie @Kessie będzie robił to sushi
0
@Popitek12 co ty jesz dziś na kolacje mając pusto w portfelu ?
1
@michaleu Tylko 189 metrów osiągnął Kubacki. Ostatnie miejsce Polaka , co sie stało z nim ?
0
@Jarema2000 lubie te mecze bo zawsze dymy
1
@Popitek12 a ty masz kase, żeby sobie kupić ?