gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Czajka90 e tam Wiejska kiełba to jest poejza @MesQueUnClub_87 .
5
@draxidox Karol jest u ciebie właśnie w kuchni robie sobie jajecznice z 3 jaj.
4
@MesQueUnClub_87 bo oni nie myśla , tylko słuchają pisu a dopiero zobaczą co będzie bez doplat :)
0
@FcPortoFan1999 piwko zero dawaj chociaż zaszalej.
6
Aż 2 000 000 zł złotych. Tyle wyniosła wygrana w Bydgoszczy w zdrapce "Gwiezdna kasa". To rekord w historii zdrapek Lotto w tym mieście.
@Kessie wydaj mądrze.
1
@ranger3120 panie pan se odpal , gołe baby a nie gałsona.
4
@Jakchcesz to są reklamy w przeglądarce gościu.. nie bierz tego na poważnie ten był dobry.
0
@esem91 a jakieś naturalne sposoby próbowane ?
0
@pt9 a zaczynal ?
5
@Jakchcesz chlop zalejePolske , hindusami
0
@Frimpong @Bocheno1 tam na zmywaku dorabia.
0
opinia ekspertów ?
0
@Kgorecki2500 hot dog z żabki?
0
Ramadan to dziewiąty, święty miesiąc w kalendarzu muzułmańskim, polegający na poście (sawm) od świtu do zmierzchu, który obejmuje wstrzemięźliwość od jedzenia, picia, palenia, stosunków seksualnych, a także niegodziwych czynów, w celu duchowego oczyszczenia, samodyscypliny.
Seks też nie? to co można ?
3
@Sinirsey 100 pro poznała kogoś @LAMC_10 zazdrosny ?
4
@lajcior @Kessie obecnie bierze prysznic w stawie w sosnowcu.
1
12 stopni niedługo @clyde @July_6_BcN leginsy sukienki gotowe ?
1
@Criss18Barca bardziej @Kessie i @Bocheno1 a @Comentateiro udaje , że da sie wygrać.
0
Jakie la bamba ma zdanie o grze w 3 kubki, ktoś was kiedyś zrobił na hajs czy jesteście kozakami ?
0
@Sinirsey dobrej nocy prezes
1
@Jakchcesz stówa z eurobiznesu ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aragorn33 @FcPortoFan1999 odda na niego głos.
4
300 lat @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 @Bocheno1 potwierdzam
1
@FcPortoFan1999 to wziołeś nadgodziny za @Kessie
8
@FcPortoFan1999 randka udana ?
2
@Luciano99 jak wejdzie to daj @Kessie na piwo .
0
@Chimera to na żywo możesz mnie ukarać .
0
@Chimera tak ale z tobą zgoda? mulciaku miejsce takich jak ty jest sam wiesz gdzie.