0

@Xaviball ależ ta kanada ma mental ;P

1

@Bocheno1 ciebie kac męczył także remis.

0

@Popitek12 cola zero jest?

2

@LAMC_10 ale on to kocha poprostu dyma ile wlezie .

1

@agaFCB @Bocheno1 spałeś na kanapie często?

2

@Szklaner Piccolo zawsze spoko.

4

@Eklerek oo pan F1 też .

5

@Chimera ooo dawaj na pole albo dwór .

2

@July_6_BcN mniej aktywna ostatnio chyba poznała chłopa .
Gratki

0

@Faro ty w domu tylko siedzisz ?

0

@Faro prezes dawaj w miasto dziś

10

@esem91 w krakowie to jest normalne od lat, a że młody wiek , to wiadomo chcą sie starszym przypodobać i słuchają.

1

@Dankho94isback pepe zdecydowanie bandyta .

3

@FcPortoFan1999 @Czajka90 zapytasz Oskara czy jutro ma wolne ?

2

@kubix05 ciepla herbatka z dodatkami to jest poejza. imbir cytrynka

1

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999


opinia ?

1

@Popitek12 uff już myślalem , że swoją wypłate a ty zarabiasz ledwo 2500

2

@Safrani pis idzie na dno ich elektorat to glównie starsi ludzie, widać ich spotkania nawet którymi sie chwalą emeryci 70+

0

@lithotripter i wyszedł Biedroń ?

3

ktoś miewa czasem ?

2

@draxidox jakby cie w półnócnej porwali to by cie @Comentateiro odbił.

1

@NeroTFP1 kraków tam od małego jest wpajana nienawiść do wroga i sprzęt;P

2

@FanVictoraIbarbo skusiłeś sie na tajki faktycznie tak zaczepiaja i stoją czy looz P?

0

@JimMorrisonFCB i jak ten Egipt wrażenia ?

0

@LAMC_10 i jak wrażenia ?

1

@Popitek12 Messi ci opłacil przelot?

4

Gdzie byliście najdalej na świecie (sosnowiec też sie liczy )?

1

@Janas11224 niby czeka na koniec igrzysk ;P

1

@Popitek12 Porto pracuje na twoją emeryture

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?