gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM jak już Chiny wzywają obywateli to coś już blisko.
1
@AmigoBlancos to żle ?
2
@tadzik447 uuuu wzywam @michal26 @MesQueUnClub_87
0
@clyde gdzie tam spacerujesz miasto czy masz jakiś lasek , park itp ?
0
@karci0 zaraz przyjdzie @Dankho94isback i powie , że kocha zime .
2
@Comentateiro pójdziesz a gołebie ci balkon obsrają.
0
@michal26 panie 12 stopni u mnie
1
@kundee będzie u ciebie stół szwedzki ?
3
@MesQueUnClub_87 jak robisz tego grilla w sobote , i przypadkiem by sie zjechało pól la bamby to niema problemu ?
2
@Bolton a ty kochasz @Kessie ?
1
@BojanKriKicz ciekawe, dopiero co sąd sie nie zgodził.
1
@Giwera panie ty lepiej leć do wrighta bo na średniej 70 to ja bym z nim miał szanse.
1
@ArcziArtt lepiej nie wiedziec.
4
@Safrani dobrze ,że tego nie widziałem a ludzie proszą o link na x
2
@Popitek12 tak czy siak jesteś goły i wesoły .
0
@clyde nocka będzie ?
0
@FcPortoFan1999 oczyma już to widziałem mamy karne !!
2
turek nie kończ meczu !!
3
@FcPortoFan1999 chce żeby strjalau komentowal karne wytrzymac
2
@Sulimo zimny ?
1
@FcPortoFan1999 co na to Djoko?
2
@Popitek12 wypuścili cie wkoncu ?
0
@FcPortoFan1999 madryciątka
1
@FcPortoFan1999 czeskie piwo to ty szanuj
3
@FcPortoFan1999 wyda na piwko czyli mądrze i troche da @Kessie
2
@FcPortoFan1999 oddaj mu siano bo jest na głodzie.
1
@FcPortoFan1999 za takie żarty to 48 h
1
@FcPortoFan1999 putin to ty ?
4
@Frimpong @Kessie ci zeruje konto.
2
@Giwera dziadek idzie w odstawke.