0

@tbas Dużo ludzi z karteli było w wojsku i w policji,

1

@Giwera Panie snooker vs Dart co lepsze dla ciebie ?

2

@Popitek12 bandyta

0

@FcPortoFan1999 lubisz bigos ?

1

Jakbyście mieli zrobić jedna rzecz wbrew sobie ,to co byście zrobili ? Np @Kapitan hawk dałbyś na tace

1

@July_6_BcN bo z błędami i właśnie poprawiałem ale nie wyszło a @NeroTFP1 czuwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kapitan hawk chce ci podziękować w imieniu serwisu ,za łapanie podszywek to co robisz historia o tobie nie zapomni .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

5

@Luciano99 według ciebie @Comentateiro powinien pobierać 800+?

1

@Mario96w @FcPortoFan1999 można to uznać

0

@Muszynianka brawo ale wolę Cisowianka bez urazy

0

Jest tu ktoś kto nigdy nie zmienił profilowego? I chce o tym powiedzieć głośno .

0

@FcPortoFan1999 często podważasz w myślach decyzję sędziowskie w ekstraklasie?

3

@FcPortoFan1999 nieślubny w dodatku

0

@LAMC_10 @FcPortoFan1999 ty też możesz pamietaj. mimo ,że grasz twardziela masz uczucia.

2

@mekston Carlos jak sie ohajta z @agaFCB to też będzie Polakiem

12

2

@Kapitan hawk ale w tym wieku to jest kosmos taki wyglad :D wiadomo po tuningu ale jest git

12

@agaFCB @Kessie mówilem ci możesz mi ale nie @agaFCB

0

@Technik o tym wiem , ale nie z tym panem tutaj trzeba takiego andryszaka ale on jest psychicznie słaby na angola. Wójcik ma mental ale niema warunkow

1

@Kapitan hawk u mnie proboszcz miał 2 dzieci także wesoło

0

@July_6_BcN widac , że masz problemy w życiu osobistym bo zawsze jak jest ktos aktywny a potem mniej coś sie dzieje w zyciu możesz sie wygadać @LAMC_10

1

@Kapitan hawk straszne

1

@xvcWinterSoldier Wójcik do Angola musi zrobić mase niestety w parterze bez szans sie przepychać z kimś takim. a Pawlak uważam , że ma duże szanse bo mamaed to juz nie ten mamed wiadomo może czarować ale Pawlak jest moocny

1

@Mazi @FcPortoFan1999 w tej skali marciniak sędziował by mecz Cieżowianki @svensonFCB

0

@partymaker ale to też chłop kasował taki hajs za te walki, plus nie przegrał nigdy w karierze kosmos.

1

@Giwera Marian to jest taki kozak , że matafix jesgo mowa topka :D

6

@Comentateiro ledwo zrobileś defekacje i już polityka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?