gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Dużo ludzi z karteli było w wojsku i w policji,
1
@Giwera Panie snooker vs Dart co lepsze dla ciebie ?
2
@Popitek12 bandyta
0
@FcPortoFan1999 lubisz bigos ?
1
Jakbyście mieli zrobić jedna rzecz wbrew sobie ,to co byście zrobili ? Np @Kapitan hawk dałbyś na tace
1
@July_6_BcN bo z błędami i właśnie poprawiałem ale nie wyszło a @NeroTFP1 czuwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kapitan hawk chce ci podziękować w imieniu serwisu ,za łapanie podszywek to co robisz historia o tobie nie zapomni .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk 94
5
@Luciano99 według ciebie @Comentateiro powinien pobierać 800+?
1
@Mario96w @FcPortoFan1999 można to uznać
0
@Muszynianka brawo ale wolę Cisowianka bez urazy
0
Jest tu ktoś kto nigdy nie zmienił profilowego? I chce o tym powiedzieć głośno .
0
@FcPortoFan1999 często podważasz w myślach decyzję sędziowskie w ekstraklasie?
3
@FcPortoFan1999 nieślubny w dodatku
0
@LAMC_10 @FcPortoFan1999 ty też możesz pamietaj. mimo ,że grasz twardziela masz uczucia.
2
@mekston Carlos jak sie ohajta z @agaFCB to też będzie Polakiem
12
@VegetaPolska @Kozinho. @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 uwaga @VegetaPolska grasuje
2
@Kapitan hawk ale w tym wieku to jest kosmos taki wyglad :D wiadomo po tuningu ale jest git
12
@agaFCB @Kessie mówilem ci możesz mi ale nie @agaFCB
0
@Technik o tym wiem , ale nie z tym panem tutaj trzeba takiego andryszaka ale on jest psychicznie słaby na angola. Wójcik ma mental ale niema warunkow
1
@Kapitan hawk u mnie proboszcz miał 2 dzieci także wesoło
0
@July_6_BcN widac , że masz problemy w życiu osobistym bo zawsze jak jest ktos aktywny a potem mniej coś sie dzieje w zyciu możesz sie wygadać @LAMC_10
1
@Kapitan hawk straszne
1
@xvcWinterSoldier Wójcik do Angola musi zrobić mase niestety w parterze bez szans sie przepychać z kimś takim. a Pawlak uważam , że ma duże szanse bo mamaed to juz nie ten mamed wiadomo może czarować ale Pawlak jest moocny
1
@Mazi @FcPortoFan1999 w tej skali marciniak sędziował by mecz Cieżowianki @svensonFCB
0
@partymaker ale to też chłop kasował taki hajs za te walki, plus nie przegrał nigdy w karierze kosmos.
1
@Giwera Marian to jest taki kozak , że matafix jesgo mowa topka :D
6
@Comentateiro ledwo zrobileś defekacje i już polityka.