gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 dlatego ustaw wszędzie la bambe i tylko będziesz miał nas.
3
@fotohobby a masz , ale chociaż napisz co miałeś na kolacje.
2
@PatrychoO o której na oko do spania ?
0
@FcPortoFan1999 Panie pan obejrzyj ruch stal a nie lige fraudów .
2
@Popitek12 ty zarabiasz 3500 ?
1
@kundee ekstraklasy nie oglądasz?
1
@michal26
wiem , że to niemozliwe bo tuska nie nawidza ale tusk powinien postawic va bank na rolnictwo i wieś , żeby coś tu ugryżc ;P
3
@Kapitan hawk @FcPortoFan1999 by tam zrobił rozpiernicz.
0
@FcPortoFan1999 ależ to jest mental 97 minuta sędzia , gwizdek w ustach a tu gol
1
@FcPortoFan1999 przydałby sie gol Pogoń siedlce na remis ale potrzeba cudu.
hahahahah gol !!
0
@FcPortoFan1999 mielec by za to dużo dał.
4
@Kessie uciekaj !
1
@Popitek12 patelson na kolacje ?
0
@FcPortoFan1999 Prezes zerkniesz na Stal rzeszów vs Ruch ?
0
@michal26 no ciekawe, ale napewno będzie w 2027 obawa wyjścia z uni przy takich wynikach, i to będzie argument Tuska , ale klasycznie sie z tobą założe , że lewica pokona brauna :D
2
@Nazio_87 to po co widziałeś , jak wszedzie o tym mówia co na nim jest.
0
@bartekvisca postaw piwo koło roweru to nie ukradnie, bo wie ,że swój.
7
@kundee @Kessie to robił zanim było modne.
0
@Roobo Mati nie wytrzyma tam długo
6
@Kapitan hawk a do karnego madryciaków?
1
@Kgorecki2500 Psiecko @Comentateiro > psiecko@draxidox
2
@Szklaner dobrze, że @Kessie ma kawałek do ciebie bo by było suche ale też by znikło :P
0
@Pedri16Future @barcelonaLM kiedy atak dziś w nocy ?
0
@Dankho94isback to ktoś ma do ciebie podobny nick :D sorki
@DTMisTheBest ten pan :D
0
@barcelonaLM jak już Chiny wzywają obywateli to coś już blisko.
1
@AmigoBlancos to żle ?
2
@tadzik447 uuuu wzywam @michal26 @MesQueUnClub_87
0
@clyde gdzie tam spacerujesz miasto czy masz jakiś lasek , park itp ?
0
@karci0 zaraz przyjdzie @Dankho94isback i powie , że kocha zime .
2
@Comentateiro pójdziesz a gołebie ci balkon obsrają.