2

@sergio5 on tam a @FcPortoFan1999 jest legendą tutaj.

0

@Blantozaur w sumie ci ludzie uratowali matoła przed zabójstwem

3


szok

1

@Criss18Barca defekacja co 1 h pan Ferdynand @Giwera

1

Gniazdownikami" są nazywani młodzi dorośli, którzy mimo swojego wieku wciąż mieszkają z rodzicami. Z danych opublikowanych 23 stycznia 2026 r. przez Eurofound, Europejską Fundację na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy, wynika, że w Polsce aż 53 proc. osób w wieku 18-34 lat nadal nie opuściło rodzinnego gniazda. To stawia nasz kraj w czołówce w Europie. Wyższe wskaźniki mają jedynie Chorwacja, Słowacja i Grecja.

1

@Criss18Barca
Poranna toaleta ?

1

@DragonxNF ehh majster zasuwaj oglądac.

0

@Chimera tak moment Dead to jest dla mnie największy moment kina :P
Dead Dead Deadd !!!

2

@blakkudium co bys zrobił jakby @Kessie grzebał ci w lodówce teraz?

0

@FcPortoFan1999 Tomek lis jest fanem polskiej ligi poprostu, dogadalibyscie sie bez problemu

0

@FcPortoFan1999 oglądanie ekstraklasy mu nie słuzy.

0

@FcPortoFan1999 ratuj chłopa

0

@MesQueUnClub_87 prezes nie w temacie ale przychodzi ci na mysl film , który dzieje sie w jednym miejscu np bankomat ludzie uwiezieni w nim na nich czycha swir, lub w windzie , lub w jakimś domku itp :D

1

@FcPortoFan1999

legenda?

0

@Sulimo Nowe ceny biletów komunikacji miejskiej w Lublinie. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego poinformował o wprowadzeniu nowego cennika, który będzie obowiązywał od poniedziałku. Część biletów podrożeje.

Portfel gotowy ?

2

@Kessie każdy gol to jedno piwo mam nadzieje , że idziesz do żaby już

1

@FcPortoFan1999 lech jak nie lech.

0

@FcPortoFan1999 pauza na oko 3 tyg ?

0

@FcPortoFan1999 była jakaś zadymka ?

0

@FcPortoFan1999 byłeś kiedyś na meczu ekstraklasy byle jakim ?

1

@FcPortoFan1999 za to , że chcialeś żeby cie przeprosil , za to że obrazałes jego dobre imie na tle grupy ramblowej, masa tego @Faro wciąz czeka na ten mały gest.

0

@agaFCB założysz jaką sukienke ?

1

@FcPortoFan1999 a ty przeprośisz @Faro

0

@FcPortoFan1999 nie wiem pytam

0

@agaFCB del potro czy Tsitsipas w prime ?

0

@FcPortoFan1999 czemu Porto nie gra jutro o 21 30 ?

3

@Popitek12 czyli zamawiasz wode?

1

@July_6_BcN @MesQueUnClub_87 sto lat prezes

1

Wesoły mecz w Rzeszowie @FcPortoFan1999 coś co lubisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?