gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sergio5 on tam a @FcPortoFan1999 jest legendą tutaj.
0
@Blantozaur w sumie ci ludzie uratowali matoła przed zabójstwem
3
szok
1
@Criss18Barca defekacja co 1 h pan Ferdynand @Giwera
1
Gniazdownikami" są nazywani młodzi dorośli, którzy mimo swojego wieku wciąż mieszkają z rodzicami. Z danych opublikowanych 23 stycznia 2026 r. przez Eurofound, Europejską Fundację na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy, wynika, że w Polsce aż 53 proc. osób w wieku 18-34 lat nadal nie opuściło rodzinnego gniazda. To stawia nasz kraj w czołówce w Europie. Wyższe wskaźniki mają jedynie Chorwacja, Słowacja i Grecja.
1
@Criss18Barca
Poranna toaleta ?
1
@FcPortoFan1999 https://x.com/i/status/2023128563692556731 hm
1
@DragonxNF ehh majster zasuwaj oglądac.
0
@Chimera tak moment Dead to jest dla mnie największy moment kina :P
Dead Dead Deadd !!!
2
@blakkudium co bys zrobił jakby @Kessie grzebał ci w lodówce teraz?
0
@FcPortoFan1999 Tomek lis jest fanem polskiej ligi poprostu, dogadalibyscie sie bez problemu
0
@FcPortoFan1999 oglądanie ekstraklasy mu nie słuzy.
0
@FcPortoFan1999 ratuj chłopa
0
@MesQueUnClub_87 prezes nie w temacie ale przychodzi ci na mysl film , który dzieje sie w jednym miejscu np bankomat ludzie uwiezieni w nim na nich czycha swir, lub w windzie , lub w jakimś domku itp :D
1
@FcPortoFan1999
0
@Sulimo Nowe ceny biletów komunikacji miejskiej w Lublinie. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego poinformował o wprowadzeniu nowego cennika, który będzie obowiązywał od poniedziałku. Część biletów podrożeje.
Portfel gotowy ?
2
@Kessie każdy gol to jedno piwo mam nadzieje , że idziesz do żaby już
1
@FcPortoFan1999 lech jak nie lech.
0
@FcPortoFan1999 pauza na oko 3 tyg ?
0
@FcPortoFan1999 była jakaś zadymka ?
0
@FcPortoFan1999 byłeś kiedyś na meczu ekstraklasy byle jakim ?
1
@FcPortoFan1999 za to , że chcialeś żeby cie przeprosil , za to że obrazałes jego dobre imie na tle grupy ramblowej, masa tego @Faro wciąz czeka na ten mały gest.
0
@agaFCB założysz jaką sukienke ?
1
@FcPortoFan1999 a ty przeprośisz @Faro
0
@FcPortoFan1999 nie wiem pytam
0
@agaFCB del potro czy Tsitsipas w prime ?
0
@FcPortoFan1999 czemu Porto nie gra jutro o 21 30 ?
3
@Popitek12 czyli zamawiasz wode?
1
@July_6_BcN @MesQueUnClub_87 sto lat prezes
1
Wesoły mecz w Rzeszowie @FcPortoFan1999 coś co lubisz.