gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde @July_6_BcN dziś suknia wieczorowa, żakiet , torebka louis vuitton czy dresy rozczochrane włosy i netflix gierki ?
0
Komentarz usunięty
8
@FcPortoFan1999 nawet krzysiu sie obudził z politycznego snu
2
Pogoń siedlce > Legia fakt .
0
@Popitek12 wypłata na legie poszła ?
1
@FcPortoFan1999 Legia na mistrza
0
@gumaz https://x.com/sz_janczyk/status/2022387775085875358
@FcPortoFan1999 ale dymy
3
@FcPortoFan1999 dymy
3
@Roobo a mogłeś zaprosić @Comentateiro na spacer
2
2.20 na Legie no przecież to musi kiedyś wejść ?
1
@D10SLEO jak go zabraknie to tam będzie taki rozpier..
1
@agaFCB stałem w kolejce za tobą w biedronce
3
@agaFCB Aga nie poznaje cie .
6
@Popitek12 a ona lubi jak masz pusto w portfelu ?
0
@Kgorecki2500 takiego dryblasa za 5 groszy ?
2
@FcPortoFan1999 tak samo jak tomaszewski do sportingu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VegetaPolska @Jakchcesz @Kozinho.panowie tak sie podrywa !!
0
@clyde widzisz sie w tym stroju ?
2
Władimirr medal !
1
@kundee zadymiarz
0
@MesQueUnClub_87 wódko ma ,wódko ma !
4
@michaleu skarpetk pasują idealnie do @Comentateiro
3
@TR3YWAY ty jutro barki i plecy także looz
0
@Criss18Barca zostanie Veli-Matti Lindström
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN no tak ale te, po przejsciac chcą tak , że nie robią nic tylko staraj sie i zobaczymy aha , i tłumaczy wszystko bo mój były był taki siaki, z takim nastawieniem nieda sie. a te które nie mają przejsc poprostu są ostrożniejsze boją sie zaryzykowac
1
@ZuczekFCB1899 tak ale nie było kupić wszystkich.
2
@mr Barca tak naprawde, jak facet nie znalazł laski jakiś czas temu to teraz same dzieciate, lub po przejściach
3
@michaleu @Kessie to ty