gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera byłeś w polsce na darcie ?
1
@JimMorrisonFCB to trzymam kciuki , żebys wytrzymał do wykonania rożnego.
1
@RobiS no ja tez gram na średniej koło 40 ;P ciezko przebić
0
Podczas meczyka u was w domu jest świeto?, jak żona ma ochote na ten teges wtedy to ma poczekać do końca meczyka lub przerwy ?
1
@RobiS grywasz coś w darcika ?
5
@626 @Kessie x10 ale piw
0
@mordini123 wnioski ?
1
@Comentateiro jaką masz date uodzenia w dowodzie ?
0
@FcPortoFan1999 tomaszewski u ciebie pod domem czeka na ciebie uważaj.
0
@lajcior znasz zasade 3xk?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Według was przykładowy ramblowicz , daleko by zaszedł w milionerach np @Popitek12 ?
1
@MesQueUnClub_87 ty prezes zamiast 2 pączków to obejrzysz 2 filmy potem :D
2
@WiernyKatalonii uuu romeo
1
@clyde @Kessie dziś je ma na śniadanie ,obiad ,kolację .
0
@clyde robisz jeszcze nocki gierkowe, że cała noc grania czy już starość?
0
@lajcior a siedzi obok ciebie vini jr ?
2
@Starrk ale bym poszedł do mefisto po unikaty
3
@europejczyk cicho bo sie wyda .
0
@Frimpong macie rocznice?
0
@Stinger_ od @Sulimo byś sie czestował pączkami z biedry ?
0
Jest ktoś kto niema zamiaru zjeśc ani jednego pączka , i chce o tym powiedzieć głośno ?
0
@Laminedependencia romantyk
0
@bartekvisca @Popitek12 opinia
1
@zadafcb prezes żurek gdzies za 20 min ?
2
@shinthps ty tylko narzekasz ,idź na piwo
0
@FCB_dimiC fantastyczne i nostalgiczne
2
@Lanosss siuu w krakowie @Popitek12 wpadnie
1
@agaFCB w sensie był już w toalecie ale nie zdążył ?