1

@Giwera byłeś w polsce na darcie ?

1

@JimMorrisonFCB to trzymam kciuki , żebys wytrzymał do wykonania rożnego.

1

@RobiS no ja tez gram na średniej koło 40 ;P ciezko przebić

0

Podczas meczyka u was w domu jest świeto?, jak żona ma ochote na ten teges wtedy to ma poczekać do końca meczyka lub przerwy ?

1

@RobiS grywasz coś w darcika ?

5

@626 @Kessie x10 ale piw

0

@mordini123 wnioski ?

1

@Comentateiro jaką masz date uodzenia w dowodzie ?

0

@FcPortoFan1999 tomaszewski u ciebie pod domem czeka na ciebie uważaj.

0

@lajcior znasz zasade 3xk?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Według was przykładowy ramblowicz , daleko by zaszedł w milionerach np @Popitek12 ?

1

@MesQueUnClub_87 ty prezes zamiast 2 pączków to obejrzysz 2 filmy potem :D

2

@WiernyKatalonii uuu romeo

1

@clyde @Kessie dziś je ma na śniadanie ,obiad ,kolację .

0

@clyde robisz jeszcze nocki gierkowe, że cała noc grania czy już starość?

0

@lajcior a siedzi obok ciebie vini jr ?

2

@Starrk ale bym poszedł do mefisto po unikaty

3

@europejczyk cicho bo sie wyda .

0

@Frimpong macie rocznice?

0

@Stinger_ od @Sulimo byś sie czestował pączkami z biedry ?

0

Jest ktoś kto niema zamiaru zjeśc ani jednego pączka , i chce o tym powiedzieć głośno ?

0

0

1

@zadafcb prezes żurek gdzies za 20 min ?

2

@shinthps ty tylko narzekasz ,idź na piwo

0

@FCB_dimiC fantastyczne i nostalgiczne

2

@Lanosss siuu w krakowie @Popitek12 wpadnie

1

@agaFCB w sensie był już w toalecie ale nie zdążył ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?