1

@FcPortoFan1999 jak zwykle mówisz to i gol łks

0

@FcPortoFan1999 @Criss18Barca kibic łks smutny

0

@FcPortoFan1999 a może jedli kfc i boli ich brzuch ?

1

Dawaj Ania po medal !!

1

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 Legia spada bardziej niż zarobki @Kessie ?

0

@Hosh ja serio myślalem , że on coś tam poradzi a to widać tragedia dalej.

0

@FcPortoFan1999

heh

0

Papszun zaraz poleci hehe
@FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub_87 z tej kasy byśmy zrobli bigos , i zostało by jeszcze na flache :(

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 nom conajmniej 2 osoby , nie zdziwie sie jak więcej ale pewnie sie nie przyznaja :D

2

@Giwera oszukał pare osób na siano, ale jedna jest zadowolona czyli @FcPortoFan1999

4

@MesQueUnClub_87 dobrze, że wywaliłeś @fejkenq

1

@michaleu Legia o tym marzy.

4

@Popitek12 ten który zajumał @Kessie browara?

6

@Popitek12 ale czerwony malboro ?

4

@Kessie to wiesz co o tobie mówi @blakkudium ?

10

@wpwelement ty masz dostęp do wiadomośći prywatnych ? pytam dla kolegi .

0

@FcPortoFan1999 bo on lubi oznaczenia, nie mylić z odzniaczeniami.

4

@Giwera marian to jest złoto :D dla takich odcinków politycznych idealnie pasował D:

4

@FcPortoFan1999 i @Kessie jesteście w jednym pomieszczeniu ,jest jeden telewizor i dwa mecze o tej samej godzinie , Jaki mecz oglądacie ?
Arsenal vs sunderland
Legia vs Arka

4

@Giwera dalej lepsze jak marian pali swoje teczki :D

1

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

5

@Pawlak1992 Polskiej roboty @Luciano99 i @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?