gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN to miodowe lata :P
0
Prezydent Karol Nawrocki podjął decyzję o ułaskawieniu trzech osób - przekazał Rafał Leśkiewicz. "Podejmując decyzje Prezydent RP kierował się względami humanitarnymi, pozytywnymi opiniami sądów a także wnioskami Prokuratora Generalnego o skorzystanie z prawa łaski" - przekazał podsekretarz stanu.
Ciekawe czy jakiś ziomek z ustawek .
4
uła
1
@Faro nie daj sie prezes
4
@Eklerek Scofield jest ciepły ale pasuje mu pani Doktor.
3
@misterio napisz coś miłego nam wszystkim i zaliczymy ci styczen na plus
2
@July_6_BcN @michaleu a taki grzeczny był dzien dobry mówił.
1
@FcPortoFan1999 Mati mówi prawde o meczu w radomiu.
2
@Comentateiro jest tam patelson ?
0
@July_6_BcN erosoman , i w dodatku kradnie nie ladnie !
2
@FcPortoFan1999 tak bo marek papszun dziś smutny
1
@MesQueUnClub_87 ja mam do solinki 1h 20 min pieknie jest :D
0
@DariaFCB kalisonki @July_6_BcN zakładasz? bo @FcPortoFan1999 śmiga w nich .
6
@Popitek12 koczujesz na dworcu już tydzień?
1
@clyde ale za co lubisz tak dokładnie , lub nawet kochasz?
0
@BobbyD a kto pyta?
1
@Szklaner chłopaki okej :d topka
1
@VamoSBarca88 i reklamy po 30 min :P lepiej na necie :D
2
@Kessie ja mam czutke , że zaraz otworzysz nie swoje piwo
1
@Bernard777 ja wczoraj to dziś grzecznie nic ;P ale żuberek zimny jest spoko
2
@FcPortoFan1999 magia papszuna
2
@Kapitan hawk jak on nie pomoże to zostaje Duet Hajto i Malarz @FcPortoFan1999
1
@agaFCB Goat nie doceniałem go na początku z czasem najlepszy z tego serialu .
0
@michal26 @Bernard777 jest coś pite pod ten spektakl?
1
@Giwera oznaczaj @FcPortoFan1999 mimo jego woli potrzebujemy go na tym okręcie.
1
@Kapitan hawk moja wina ;)
1
@FcPortoFan1999
Pogon widzew meczycho
1
@michal26 ale wtedy przychodzi ktoś z pomocą
1
@Kapitan hawk 94
0
@FcPortoFan1999 nie wiem ja go zawsze widziałem w czapce opasce :P