0

@Fabik87 to chociaż powiedz, czy lubisz zimne piwko ?

1

@Pawlak1992 walka o gorące poraz kolejny ?

0

Jakby leciała na każdym kanale Ekstraklasa to oglądacie czy nie ?

0

1

@FcPortoFan1999


ciekawe

3

@Luciano99 poproś @Kessie aby usunął dyskusje

4

@Kessie skąd masz tego sosu tak dużo ?

0

@TR3YWAY kreatynka lekiem na wszystko.

1

@Kgorecki2500 prezes ty poniedziałek zabka hot dog, wtorek pierogi z biedry, sroda two for you macze, czwartek pączki

0

@BorzyKrzys magiczne niestety

0

@Xaviball dobrze, że nie ma tej ledeckiej w prze,to jest szansa

0

@Eto'o9 R10 jak ból?

3

@kubix05 klasyka poejza .

1

@tbas w czym szefie ?

0

@FcPortoFan1999 cieżko im sie będzie już podnieść z 2 ligi

21

0

@TR3YWAY tricek dzis

2

@mrboom Oski sie modli obecnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@draxidox Nigdy tego nie rozumiałem , chłop tak potrafił to co za problem ?

0

@FcPortoFan1999 @Comentateiro poleca widowisko.

0

@FcPortoFan1999 Ekstaklasa to miłośc na całe życie ? jest np szansa ,że sie przerzucisz na lige angielską lub niemiecką ?

3

@Luciano99 chyba @Kessie idzie i to bez kasy a wróci z piwem.

1

@Czajka90 jutro @FcPortoFan1999 smacznie śpi i nawet miodulski go nie obudzi.

1

@AmigoBlancos @Frimpong daj mu pewniaczki z fify.

1

@FcPortoFan1999 @Czajka90 to normalnie jak budzik :P

1

@agaFCB sama to wcinasz?

5


Here Without You legend .

0

@dmcteam 2.38 zagraj

1

@FcPortoFan1999 jak zwykle mówisz to i gol łks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?