gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ ty prezes masz kiedyś czas wolny ?
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak warszawa jest ideolo @July_6_BcN ma blisko
1
@Frimpong naśle na ciebie @BojanKriKicz
1
@Frimpong oo lubię jak jesteś pierwszy do bitki
0
@FcPortoFan1999 ciebie by napadł @Batys i @Frimpong
0
Jakbyśmy się spotkali wszyscy na żywo i każdy ma swój nick na klacie ,byłyby burdy czy kultura dzień dobry jak zdrowie ?
1
@MesQueUnClub_87 to musiało być sporo seansów
0
Ktoś spożywa już alkohol i chce o tym napisać np jaki gatunek?
5
@Popitek12 idziesz z ronaldo do kina ?
1
@FcPortoFan1999 śmieszne w sumie
0
@FcPortoFan1999 jesteś na celowniku pana ryhowicza
0
@FcPortoFan1999 uuu odważnie
0
@FcPortoFan1999 ciekawe czy Alaksandr Ryhorawicz Łukaszenka ogląda
1
@Szklaner chyba waldek jak wszedł do lustra :P
0
@FcPortoFan1999
12
@Giwera @Szklaner
Scena oscarowa
1
@Giwera mi by sie nie chcialo już czasem tyle grać i wakacje :D
2
@Dankho94isback nie , żebym w to wierzył ale w Polsce była masa spraw porwań dzieci , wybierali z rodzin patologicznych rodzice nie zgłaszali i jak kamień w wode.
1
@Kapitan hawk mam info , że pojawią sie podszywki bądz czujny
0
@FcPortoFan1999 bo @agaFCB jest na kawie z carlitosem
1
Lato = @July_6_BcN @clyde @DariaFCB sukienki
zima= @Kessie kalisony
wybór należy do was.
0
@FcPortoFan1999 Co wy śpiewacie? Jak wy urwy prądu nie macie.
Przynajmniej mieliśmy więcej czasu na zasinienie więzi między kibicami Gdyńskiej Arki i KSZO!
2
@FcPortoFan1999 arek malarz nam pomoże przy okazji pogadamy o emocjach w radomiu.
7
@FcPortoFan1999 zbiórka o 13 idziemy robić iglo
1
@AduŚ07 panie odwagi !
0
Jak u was z tańcem , na dyskotekach za młodu były ściany podparte czy , Czy to rumba walec ,czacza, disco ja kurna tańcze wszystko ?
4
@DragonxNF Pozdrawiam rodzine z tego miejsca i w razie sprzętu prosze by @FcPortoFan1999 mi pomógl .
1
Komentarz usunięty
0
@Norkusik dawaj na solo to przy okazji @Batys ci poprawi
1
@Faro nie pękaj chłop sie prosi o szpital