gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Do tragicznego zdarzenia doszło w stolicy. W jednym z domów na warszawskim Targówku znaleziono ciała dwóch osób. W budynku zabarykadował się mężczyzna, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Na miejscu trwa akcja policji. Tuż przed południem funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.
Psycholi coraz więcej.
3
@AduŚ07 niestety dlatego cieszmy sie życiem chwilą z bliskimi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lajcior pierw kwiaty dla @July_6_BcN
0
@Tasde prezes będzie dobrze
0
@DariaFCB napisz błagam
0
@July_6_BcN @DariaFCB nie usuwaj !
1
@mrboom ty świntuch
0
@July_6_BcN @clyde @DariaFCB dałyście kiedyś facetowi w twarz ?
3
@wpwelement kiedy bierzesz wolne lub zmykasz na urlop ? czy ty pracujesz cały czas ?
0
@FcPortoFan1999 tak ale ja nie mialbym sumienia ci dać bana .
1
@FcPortoFan1999 pierwszy i mam nadzieje , ostatni
2
@July_6_BcN chłop nas rozpracował pięknie :P niechciał nas tutaj wystarczylo nas sprowokować i myk elo :
1
@July_6_BcN pewnie @FcPortoFan1999 cie sprowokoał i za to ban
2
@Faro ja leciałem , zawsze przez jedną osobe jak jej niema albo jest to jestem .
0
@LAMC_10 @clyde chociaż namiot obok ?:P
1
@LAMC_10 tylko @Kessie ma gazy 10 na 10
2
Wyobrażacie sobie spać na Woodstocku w jednym namiocie z @Kessie @Bocheno1 ?
0
@clyde ta baba , co zamawiała budy za 3 k a doda mówi ,ze makś 1 k to widać było , że potwór .
3
@lajcior tak @Jakchcesz zawsze chętny nawet by @Kessie głowe umył
1
@FcPortoFan1999 na zachęte , potem wszyscy sie rzucą na wykup
1
@Giwera prezes dawaj kiepskich coś za 3h cytat czy cos :D
0
@Popitek12 lubisz wafle ryżowe ?
5
Mma la bamba
@Roobo vs @macio_944
@Kessie vs @Frimpong
@Batys vs wszyscy
@clyde vs @jowita (walka o @Luciano99 )
0
@MesQueUnClub_87 a jak tam ci sie mieszka ile razy byłeś na jasnej górze ?;P
0
@Gary to dobrze bieganie działa mega na forme i na psyche to klucz to życia ;p
1
@Batys ciebie to bym sprowadził do parteru i byś prosił o kawałek chleba.
2
@MesQueUnClub_87 czasem , żałuje ze nie mieszkam blizej to bym przechodził przypadkiem jak robisz grilla o siema , a to wbijam ;P
3
Jest tu ktoś kto ciągle myśli o jedzeniu nawet jak ,nie jest głodny ?
3
@Comentateiro pileś wódke z mieszkiem i dobrawą ?