gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś jest obecnie w pizzy hut i widzi jak @clyde zajada pizze ile już kawałków ?
1
@Norkusik @Kessie jedynie może mówic do @wpwelement
1
@FcPortoFan1999 odpoczniesz sobie oskarze 48h .
0
@pt9 a @Kessie byś przyjął na budowe z dobrym cv ?
0
@FcPortoFan1999 wawrinka + cilic vs janowicz + hurkacz kto win ?
0
@draxidox czyli republika , prezes kaczynski bąkiewicz matecki , nie dadzą cie na listy brawo.
0
@Colon stan vs hurkacz w prime ?
1
@draxidox ile dajesz kasiory na Wośp ? i czemu nie dajesz to chociaż daj @Comentateiro na nowe ząbki.
0
@FcPortoFan1999 to co ten kotek coś potafi ?
0
@FcPortoFan1999chory kotek by wygrał z isnerem na trawie ? same tibreaki ?
0
@FcPortoFan1999 hurkacz wygra kiedyś australian open ?
1
@MesQueUnClub_87 prezes do filmu lub na imprezie chipsy pod zagryche ok :P
0
@Stinger_ @FcPortoFan1999 broń triple h
0
@Bocheno1 gdzie oglądasz na dworcu ?
1
@zadafcb arcydzieło
5
@July_6_BcN @Kessie może wbić ?
3
@Popitek12 a ty masz kiełbaske czy bułeczke ?
1
@Lukas82 kozackie byly
1
@kundee prezes będzie coś pite dzis ?
0
@LjakRoberciik bandytyzm
1
Wasza ulubiona przekąska w sklepiku szkolnym ,za czasów szkoly to ?
2
@BojanKriKicz moge sie sypać ?
2
@BojanKriKicz napisz mi na priv prawde nie powiem dalej .
5
Komentarz usunięty
3
@Bocheno1 lubie zadymki, ale jak ty miałeś tyle kobiet to pewnie alimenty duże płacisz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
zadowolony chlopaczyna
1
@Kessie ty w sumie AI wygladąsz jak Dicaprio
0
@Kgorecki2500 @FCB24
1:05 wszystko łatwe ale w czasie minuta 40 sec myśle , że dużo ludzi nie zda.
4
@MesQueUnClub_87 ale konia komendanta hehe?