gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mielony czy Schabowy ?
buraczki czy mizeria ?
0
@clyde chłop przeżył covida to przeżyje ruskich .
0
@mekston prezes prześledz, drabinke i wskaż mi miejsca gdzie widzisz niespodzianki
1
@ranger3120 dalej nie wierze, w ten mecz to niemożliwe ;P
0
@Zelazny_Mike masz wolne 100 k?
0
@FcPortoFan1999 tak @Frimpong
0
@FcPortoFan1999 tak , przeciez mój głos x 2 to byś był w top 3
3
@Gaucho pis miał wszystkie organy państwa, nic nie znalazł to chyba sam wiesz. przecież go przemagowali wszystko
1
mocno Krzysiu
0
@Lanosss panie @Comentateiro już puszczaja zwieracze i sie zdarza mu robic w parku ;P
0
@FcPortoFan1999 no ale ty nie rozumiemiesz , co napisałem jak zwykle nie czytasz dokkładnie .
0
@FcPortoFan1999 because?
0
@FcPortoFan1999 nie oddałem na ciebie glosu w zlotej piłce , powiniens mi dziekować bo mój głos by cie dał do top 3
2
@tbas ja śledze sprawe od lat znam dużo hipotez , czytałem te grupy na fb i powalone , że tyle lat mineło i dalej nic
3
@Frimpong pytam dlaczego dał mi baraninie a ja chciałem kurczaka .
0
@FcPortoFan1999 przeprosze cie , jak przeprosisz @July_6_BcN
0
@Frimpong jak na ciebie to dobre.
0
@FcPortoFan1999 panie dajesz typy ja gram i git , gadacie o ty 24 h to ratujecie ludzi.
1
@FcPortoFan1999 @mekston dajcie pewniaczki z Australian open idziecie po drabince, widzicie duże kursy gdzie warto grać piszecie i git.
3
@FCB_dimiC @Frimpong czyli twierdzicie , że owie panie mają naganiacza?
0
@FcPortoFan1999 @Czajka90 zaraz zapyta na którą do kościola uprzedzam pytanie
1
@FcPortoFan1999 korzystaj a ty pewnie w domu siedzisz, zrób grila kocyk itp
0
@July_6_BcN @clyde @DariaFCB zdarza wam sie , iść rano po bułeczki bez malowania ?
0
@Popitek12 pierw zacznij od 100 kg na klate
4
@Popitek12 ty masz bierzmowanie ?
1
@FcPortoFan1999 czemu nie wyspy Zielonego Przylądka?
2
@VegetaPolska @Kapitan hawk opinia
2
@Kapitan hawk wyszarpała to na charakterze totalnie .
33
@July_6_BcN
1
@Kapitan hawk ty to jesteś zadymiarz