2

@kubix05 świetna forma jak na ten wiek @FcPortoFan1999

6

W Piotrkowie Trybunalskim doszło do niecodziennej sytuacji tuż przed balem studniówkowym Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Matka jednego z uczniów, która była odpowiedzialna za zbieranie pieniędzy na organizację wydarzenia, nagle zniknęła wraz z całą zebraną kwotą. Według informacji przekazanych przez "Dziennik Łódzki", uczniowie stracili w ten sposób ok. 14 tys. zł.

Mamuśka posżła w tango bez studniówki.

2

Przygarnelibyście @Kessie na tydzień do siebie, jakby potrzebował przekimać mrozy ?

1

0

@Prorokk zrobisz grila potem i pójdziesz na kocyk ?

0

@michaleu @July_6_BcN jest odpowiednia ?

1

@Frimpong@wpwelement daj mu po znajomości 1h prac społecznych .

1

@MesQueUnClub_87 prezes na gardło to średnio co pomoże nieraz trzyma pare tyg wiadomo, ale takiej 100 ml wódeczki przed snem ;P smakowej

2

@Frimpong zara do niego dołączysz:P

2

Pytanie do osób które niechcą mieć dzieci , może wam to sie jeszcze zmienić czy to decyzja 100% przemyślana ?

1

@July_6_BcN to samo @FcPortoFan1999 czyli wygra nikt

0

@Unbe uuu zadymka !! to lubie

1

@FcPortoFan1999 Oski w formie

3

@ZwyklyCuler48 ciekawy jestem gdzie ma dziuple .

0

@marcin62 ale sie sypią herby

1

@Roobo ty to nawet @Comentateiro z renty byś wycyckał do ostaniego grosza.

0

Jest tu ktoś kto by poszedł na piwo z @AlexDark00 ?

2

@July_6_BcN dobrze stary lepszy

5

@Michael24 panie w tamtych latach , jest tyle spraw niewyjaśnionych , i nigdy nie poznamy prawdy bo polowa nie żyje , i ktoś na tym trzyma pieczeń.,
na szybko sprawa olewnika , strzelanina w gammie, zabójstwo nikosia itp

0

@Giwera jeszcze chłop zapewne jest niewinny , skarb państwa mu wypłaci kasiore.

1

@Giwera on ma taki hajs , że żył tam jak król .

0

@ShawnC to prezes troche rozciągania :P

1

@FcPortoFan1999 chcialbym wylicytować na wośp obejrzenie z toba meczu .

1

Podczas meczyka , leżycie , siedzita, ktoś cały mecz stoi ?

4

@jacobFCB będzie dobrze prezes @FcPortoFan1999 nas wszystki przytuli !

3

@19xavi93 kapucyna bij i przejdzie.

3

@Roobo @Comentateiro mu dał ze swojej emerytury.

1

/photo/1
Justynka pierwsz dama !!

1

@July_6_BcN to jest pora na płacz w poduszke, winko i chipsy .

1

@Frimpong ok cofam bracie,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?