3

@Frimpong o ty chamie @wpwelement daj mu 15 min , żeby kultury sie nauczył.

0

@malypuzon prezes swoje zrobiłeś do filmu.

1

@Ryse 2013 szacun ;P

0

@Ryse haha :P top dyskusja

0

@July_6_BcN Mamy Mamom


Może Wy mi pomożecie ????

Jestem samotną mamą, mój ex zdradzał mnie jak byłam w ciąży. Płaci alimenty. Mieszkam z rodzicami i z córką już 6 lat, ale ja już nie wytrzymuję, z roku na rok są coraz gorsi, toksyczni. Nie chcą, żebym szła do pracy, bo wiedzą, że się wyprowadzę, strasznie mi to utrudniają. Mówią, że nie zajmą się małą i nie wpuszczą do ICH domu obcej niańki.

Jak sama moja mama przyznała: "jak się wyprowadzisz, to kto się nami zajmie na starość? Gdzie masz serce?" Strasznie wchodzą mi na sumienie i od początku strasznie podburzają moją samoocenę: "nie dasz rady sama", "bez nas przepadniesz", "tylko mała na tym ucierpi", "ty chcesz sama mieszkać? Nie bądź śmieszna, wróciłabyś do nas .

1

@FcPortoFan1999 jest i prezes .

3

@Luciano99 pożyczyłeś smoking @Kessie na rozdanie nagród wieczorem czy przyjdzie w kalisonach ?

7

@Sysia11 60 nawet było by git , wątpie , że ktoś by dał 80

1

@Kessie jak wygrasz to pozdrow mnie prezes, kibicuje ci od dziecka .

3

6

@ZwyklyCuler48 z @Kessie jest troche jak z championem onanizmu sam do wszystkiego dochodzi.

1

@clyde pytałem @FcPortoFan1999 i powiedzial , ze zamiast fcporto.pl wpisał fcbarca.com

3

@Frimpong a @Kessie ukradnie złota piłke @Eoren

2

No dziś może sie wyjasnić wiele zagadek jak @July_6_BcN coś wygra może powiedzieć pare słów, i @Frimpong przestanie mówic , że to Jarek lat 40 .
ale pewnie całkiem przypadkiem , nie będzie głosu hehe

2

@RozowaPantera zapewne zachoruje przypadkiem xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lajcior a masz na to pięniązki?

1

@lajcior z tej okazji , zalejesz pałke ?

0

@kanver_ i jak z tym dajesz rade żyć ?

0

@July_6_BcN nie mogłaś wytrzymać ?

0

Zdarzyło wam sie przegapić gola Barcelony , bo wam sie chciało do wc?
Czy niema mowy iść do kibelka podczas meczyka ?

3

@Kessie a czemu nie 33 max ?

1

@ranger3120 pewnie jak @Popitek12 zostanie prezydentem

2

@mordini123 @FcPortoFan1999 były rzecznik pzpn robi robote?

0

@Gibbon_FCB w takim momencie wychodzi kto Team @MesQueUnClub_87 a kto wróg :D pamiętaj prezes !

0

@Batys prezes broń @MesQueUnClub_87 i kazdego na solo co obraża.

2

@FcPortoFan1999 wmawiali by ci , że benfica jest lepsza a ty nie i tortury.

6

Czy rambla wyśle kogoś na Grenlandie np @Bocheno1 lub @Kessie ?

1

@macio_944 a jak ci rower odda ?

2

@Batys @Kozinho. i @Jakchcesz chętnie ci spuszczą wpier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?