gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong o ty chamie @wpwelement daj mu 15 min , żeby kultury sie nauczył.
0
@malypuzon prezes swoje zrobiłeś do filmu.
1
@Ryse 2013 szacun ;P
0
@Ryse haha :P top dyskusja
0
@July_6_BcN Mamy Mamom
Może Wy mi pomożecie ????
Jestem samotną mamą, mój ex zdradzał mnie jak byłam w ciąży. Płaci alimenty. Mieszkam z rodzicami i z córką już 6 lat, ale ja już nie wytrzymuję, z roku na rok są coraz gorsi, toksyczni. Nie chcą, żebym szła do pracy, bo wiedzą, że się wyprowadzę, strasznie mi to utrudniają. Mówią, że nie zajmą się małą i nie wpuszczą do ICH domu obcej niańki.
Jak sama moja mama przyznała: "jak się wyprowadzisz, to kto się nami zajmie na starość? Gdzie masz serce?" Strasznie wchodzą mi na sumienie i od początku strasznie podburzają moją samoocenę: "nie dasz rady sama", "bez nas przepadniesz", "tylko mała na tym ucierpi", "ty chcesz sama mieszkać? Nie bądź śmieszna, wróciłabyś do nas .
1
@FcPortoFan1999 jest i prezes .
3
@Luciano99 pożyczyłeś smoking @Kessie na rozdanie nagród wieczorem czy przyjdzie w kalisonach ?
7
@Sysia11 60 nawet było by git , wątpie , że ktoś by dał 80
1
@Kessie jak wygrasz to pozdrow mnie prezes, kibicuje ci od dziecka .
3
https://x.com/twidderix/status/2012096600001364463
szacunek za spokój ;p
6
@ZwyklyCuler48 z @Kessie jest troche jak z championem onanizmu sam do wszystkiego dochodzi.
1
@clyde pytałem @FcPortoFan1999 i powiedzial , ze zamiast fcporto.pl wpisał fcbarca.com
3
@Frimpong a @Kessie ukradnie złota piłke @Eoren
2
No dziś może sie wyjasnić wiele zagadek jak @July_6_BcN coś wygra może powiedzieć pare słów, i @Frimpong przestanie mówic , że to Jarek lat 40 .
ale pewnie całkiem przypadkiem , nie będzie głosu hehe
2
@RozowaPantera zapewne zachoruje przypadkiem xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lajcior a masz na to pięniązki?
1
@lajcior z tej okazji , zalejesz pałke ?
0
@kanver_ i jak z tym dajesz rade żyć ?
0
@July_6_BcN nie mogłaś wytrzymać ?
0
Zdarzyło wam sie przegapić gola Barcelony , bo wam sie chciało do wc?
Czy niema mowy iść do kibelka podczas meczyka ?
3
@Kessie a czemu nie 33 max ?
1
@ranger3120 pewnie jak @Popitek12 zostanie prezydentem
2
@mordini123 @FcPortoFan1999 były rzecznik pzpn robi robote?
0
@Gibbon_FCB w takim momencie wychodzi kto Team @MesQueUnClub_87 a kto wróg :D pamiętaj prezes !
0
@Batys prezes broń @MesQueUnClub_87 i kazdego na solo co obraża.
2
@FcPortoFan1999 wmawiali by ci , że benfica jest lepsza a ty nie i tortury.
6
Czy rambla wyśle kogoś na Grenlandie np @Bocheno1 lub @Kessie ?
1
@macio_944 a jak ci rower odda ?
2
@Batys @Kozinho. i @Jakchcesz chętnie ci spuszczą wpier.