gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong@wpwelement daj mu po znajomości 1h prac społecznych .
1
@MesQueUnClub_87 prezes na gardło to średnio co pomoże nieraz trzyma pare tyg wiadomo, ale takiej 100 ml wódeczki przed snem ;P smakowej
2
@Frimpong zara do niego dołączysz:P
2
Pytanie do osób które niechcą mieć dzieci , może wam to sie jeszcze zmienić czy to decyzja 100% przemyślana ?
1
@July_6_BcN to samo @FcPortoFan1999 czyli wygra nikt
0
@Unbe uuu zadymka !! to lubie
1
@FcPortoFan1999 Oski w formie
3
@ZwyklyCuler48 ciekawy jestem gdzie ma dziuple .
0
@marcin62 ale sie sypią herby
1
@Roobo ty to nawet @Comentateiro z renty byś wycyckał do ostaniego grosza.
0
Jest tu ktoś kto by poszedł na piwo z @AlexDark00 ?
2
@July_6_BcN dobrze stary lepszy
5
@Michael24 panie w tamtych latach , jest tyle spraw niewyjaśnionych , i nigdy nie poznamy prawdy bo polowa nie żyje , i ktoś na tym trzyma pieczeń.,
na szybko sprawa olewnika , strzelanina w gammie, zabójstwo nikosia itp
0
@Giwera jeszcze chłop zapewne jest niewinny , skarb państwa mu wypłaci kasiore.
1
@Giwera on ma taki hajs , że żył tam jak król .
0
@ShawnC to prezes troche rozciągania :P
1
@FcPortoFan1999 chcialbym wylicytować na wośp obejrzenie z toba meczu .
1
Podczas meczyka , leżycie , siedzita, ktoś cały mecz stoi ?
4
@jacobFCB będzie dobrze prezes @FcPortoFan1999 nas wszystki przytuli !
3
@19xavi93 kapucyna bij i przejdzie.
3
@Roobo @Comentateiro mu dał ze swojej emerytury.
1
Justynka pierwsz dama !!
1
@July_6_BcN to jest pora na płacz w poduszke, winko i chipsy .
1
@Frimpong ok cofam bracie,
1
@Kapitan hawk już nie będzie Adamaaaa ,KAmilaaa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Tasde @jacobFCB a jak z nimi teraz pograndzicie , zmęczycie na śniegu czy coś to nie śpią potem ?
1
@MirusAmisz panie na plus ci wyjdzie do meczyka , czas zleci potem prysznic herbatka z prądem.
1
@alone49 przewrotki na śniegu spoko i różne wygibasy
1
@Kapitan hawk daj mu pustą koperte i jak przyjdzie robić dymy, to powiedz , że pewnie zgubił hajs .