gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani W 2016 roku zrobiło się głośno o pewnym fotografie. 40-latek ze Szczecina w okropny sposób postanowił zaspokoić swoje pragnienia. Marcin N. nadziewał pączku, ciastka i napoje własnym nasieniem. Następnie częstował nimi młode kobiety, które przychodziły na rozmowę o pracę do jednego ze szczecińskich butików. Obecnie mężczyzna odsiedział już wyrok.
2
@July_6_BcN bo tutaj lepiej widać , krzysiu mi kazał hehe
3
Krzysiu sie dobrze bawi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Konradowskyy dlatego sie niechce wierzyć , że zrobili ty to jakieś gnojki śmierdzi policja
2
@MesQueUnClub_87 dziś pewnie masz pieczeń bo @Batys zapewne wbije :D
0
@clyde dała byś komus perma?
1
@Norkusik w stylu @Frimpong xd
1
@wpwelement wystawisz na Wośp wspólny dzień z tobą ?
2
Mielony czy Schabowy ?
buraczki czy mizeria ?
0
@clyde chłop przeżył covida to przeżyje ruskich .
0
@mekston prezes prześledz, drabinke i wskaż mi miejsca gdzie widzisz niespodzianki
1
@ranger3120 dalej nie wierze, w ten mecz to niemożliwe ;P
0
@Zelazny_Mike masz wolne 100 k?
0
@FcPortoFan1999 tak @Frimpong
0
@FcPortoFan1999 tak , przeciez mój głos x 2 to byś był w top 3
3
@Gaucho pis miał wszystkie organy państwa, nic nie znalazł to chyba sam wiesz. przecież go przemagowali wszystko
1
mocno Krzysiu
0
@Lanosss panie @Comentateiro już puszczaja zwieracze i sie zdarza mu robic w parku ;P
0
@FcPortoFan1999 no ale ty nie rozumiemiesz , co napisałem jak zwykle nie czytasz dokkładnie .
0
@FcPortoFan1999 because?
0
@FcPortoFan1999 nie oddałem na ciebie glosu w zlotej piłce , powiniens mi dziekować bo mój głos by cie dał do top 3
2
@tbas ja śledze sprawe od lat znam dużo hipotez , czytałem te grupy na fb i powalone , że tyle lat mineło i dalej nic
3
@Frimpong pytam dlaczego dał mi baraninie a ja chciałem kurczaka .
0
@FcPortoFan1999 przeprosze cie , jak przeprosisz @July_6_BcN
0
@Frimpong jak na ciebie to dobre.
0
@FcPortoFan1999 panie dajesz typy ja gram i git , gadacie o ty 24 h to ratujecie ludzi.
1
@FcPortoFan1999 @mekston dajcie pewniaczki z Australian open idziecie po drabince, widzicie duże kursy gdzie warto grać piszecie i git.
3
@FCB_dimiC @Frimpong czyli twierdzicie , że owie panie mają naganiacza?
0
@FcPortoFan1999 @Czajka90 zaraz zapyta na którą do kościola uprzedzam pytanie