gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@PatrychoO Ice poluje na @Kessie
0
@partymaker za to krzysiu dobrze może zakładać sprawy :P
5
16 godzin spędziła w windzie 47-latka z Łodzi, która nie była w stanie wezwać pomocy z powodu awarii urządzenia. Kobietę odnaleźli policjanci z II Komisariatu Policji. Mimo że sytuacja była dla niej bardzo stresująca, nic się jej nie stało i akcja zakończyła się szczęśliwie,
Dalibyście rade wytrzymać z @Kessie 16 h w windzie ?
4
@Filipem po Flicku jest tylo jedna osoba, która może tutaj zrobić wielkie rzeczy pan Jurgen szef.
0
@gorgota to prędzej @VegetaPolska znajdzie kobiete niż wygrasz.
1
@FcPortoFan1999 Polacy na trybunach ty i @mekston
3
@Kozinho. kozak jedzonko szefie, poniedzialek naleśniki wtorek placki ziemniaczane, sroda racuchy, czwarrtek pierogi piątek frytasy i git.
0
@svensonFCB @FcPortoFan1999 duma dobrze wchodzą w sezon
5
@kundee prezes byłeś widziany z @Kessie w pewnym burdelu, widział was @Frimpong
3
korzystamy z nich .
5
@ZwyklyCuler48 Czekam ,aż @Frimpong uderzy @Kessie i dzwonie na policje .
3
Nie żyje pięcioletni chłopiec potrącony przez samochód koło placu Szembeka w Warszawie. Informację o śmierci chłopca podało TVN24. W wypadku ranne zostały także cztery inne osoby. Na skutek wymuszenia pierwszeństwa jeden z samochodów wypadł z drogi i wjechał na przejście dla pieszych.
brak słów.
1
@jaras121 to chociaż daj 2 złote @Kessie na piwo
3
@BojanKriKicz rutkowski to zły czlowiek i tyle .
1
@Safrani 2 lata dużo czasu mimo wszystko, tuskowi brakuje takiej Polski 2050 , bo sam pewnie zgarnie z lewica z 210 , kto wie co sie wydarzy
0
@clyde ale ogólnie czujesz, że te kroki ruch wpływa na twoje ciało sylwetke czy na tym ci nie zależy kompletnie tylko robisz to dla komfortu psychicznego ?
6
@Safrani pisory praktycznie bez szans na 30 nawet, ich elektorat wymiera a mlodzi średnio na nich .
2
@July_6_BcN ciekawe czy już wtedy miałas Barcelone w sercu.
2
@Kozinho. była walka o te karty panie :D
2
@NeroTFP1 za 3 h kryminalni , potem odcinek prison break i do spania !
0
@clyde był lub będzie dziś spacer przy -15 jakieś pare km ?
1
@FcPortoFan1999 to pokazuje, jak to jest do europy przepaśc,
1
@FcPortoFan1999 dobre jajca ;p pewnie tam jest jakieś złoto hehe
1
@FcPortoFan1999 2027 tanzania ugadna kenia
0
@Cobra303 i co zrobił brahim @FcPortoFan1999
2
@AREK1234 dodaj tam @Kessie
0
@FcPortoFan1999 iga leciutko 2:0 ?
2
@FcPortoFan1999 Smuda niestety nie awansowal z grupy na euro i potem zima
1
@FcPortoFan1999 Zima 2012/2013: Zapamiętana jako „biała zima”, z pokrywą śnieżną leżącą od grudnia do wczesnej wiosny, co było rzadkością w ostatnich latach.
1
@Safrani ja spokojnie kojarze pewnie jestem od ciebie z 10 lat młodszy ale napewno , bo za młodu świrowałem w zimie dużo i były na bank .