7

@PatrychoO Ice poluje na @Kessie

0

@partymaker za to krzysiu dobrze może zakładać sprawy :P

5

16 godzin spędziła w windzie 47-latka z Łodzi, która nie była w stanie wezwać pomocy z powodu awarii urządzenia. Kobietę odnaleźli policjanci z II Komisariatu Policji. Mimo że sytuacja była dla niej bardzo stresująca, nic się jej nie stało i akcja zakończyła się szczęśliwie,

Dalibyście rade wytrzymać z @Kessie 16 h w windzie ?

4

@Filipem po Flicku jest tylo jedna osoba, która może tutaj zrobić wielkie rzeczy pan Jurgen szef.

0

@gorgota to prędzej @VegetaPolska znajdzie kobiete niż wygrasz.

1

@FcPortoFan1999 Polacy na trybunach ty i @mekston

3

@Kozinho. kozak jedzonko szefie, poniedzialek naleśniki wtorek placki ziemniaczane, sroda racuchy, czwarrtek pierogi piątek frytasy i git.

0

@svensonFCB @FcPortoFan1999 duma dobrze wchodzą w sezon

5

@kundee prezes byłeś widziany z @Kessie w pewnym burdelu, widział was @Frimpong

3


korzystamy z nich .

5

@ZwyklyCuler48 Czekam ,aż @Frimpong uderzy @Kessie i dzwonie na policje .

3

Nie żyje pięcioletni chłopiec potrącony przez samochód koło placu Szembeka w Warszawie. Informację o śmierci chłopca podało TVN24. W wypadku ranne zostały także cztery inne osoby. Na skutek wymuszenia pierwszeństwa jeden z samochodów wypadł z drogi i wjechał na przejście dla pieszych.

brak słów.

1

@jaras121 to chociaż daj 2 złote @Kessie na piwo

3

@BojanKriKicz rutkowski to zły czlowiek i tyle .

1

@Safrani 2 lata dużo czasu mimo wszystko, tuskowi brakuje takiej Polski 2050 , bo sam pewnie zgarnie z lewica z 210 , kto wie co sie wydarzy

0

@clyde ale ogólnie czujesz, że te kroki ruch wpływa na twoje ciało sylwetke czy na tym ci nie zależy kompletnie tylko robisz to dla komfortu psychicznego ?

6

@Safrani pisory praktycznie bez szans na 30 nawet, ich elektorat wymiera a mlodzi średnio na nich .

2

@July_6_BcN ciekawe czy już wtedy miałas Barcelone w sercu.

2

@Kozinho. była walka o te karty panie :D

2

@NeroTFP1 za 3 h kryminalni , potem odcinek prison break i do spania !

0

@clyde był lub będzie dziś spacer przy -15 jakieś pare km ?

1

@FcPortoFan1999 to pokazuje, jak to jest do europy przepaśc,

1

@FcPortoFan1999 dobre jajca ;p pewnie tam jest jakieś złoto hehe

1

@FcPortoFan1999 2027 tanzania ugadna kenia

0

@Cobra303 i co zrobił brahim @FcPortoFan1999

2

@AREK1234 dodaj tam @Kessie

0

@FcPortoFan1999 iga leciutko 2:0 ?

2

@FcPortoFan1999 Smuda niestety nie awansowal z grupy na euro i potem zima

1

@FcPortoFan1999 Zima 2012/2013: Zapamiętana jako „biała zima”, z pokrywą śnieżną leżącą od grudnia do wczesnej wiosny, co było rzadkością w ostatnich latach.

1

@Safrani ja spokojnie kojarze pewnie jestem od ciebie z 10 lat młodszy ale napewno , bo za młodu świrowałem w zimie dużo i były na bank .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?