gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos gdzie fifa online ?
7
https://x.com/_zboral/status/2011748315252363576
to jest cyrk
1
@Lanosss dobrze wlodar to kawał gnojka
6
@kuz xD trump tak często mówi a potem bum :D
0
@FcPortoFan1999 takie o
0
@July_6_BcN @clyde znacie jakieś tajniki Samoobrony, czy tylko gaz mata przy sobie ?
idzie taki @Kessie chce wam torebke zajumać i co robita ?
0
@clyde odnośnie jakieś pracy gdzieś były zapytania , że masz wszystko zakryte czy looz ?
0
@clyde ile masz dziarek i jakie ?
2
@mordini123 ty kurcze troche taki @blakkudium tylko inna dziedzina :D
3
Rekord w Policji: 102 288 funkcjonariuszy
Rok 2025 zamykamy historycznym wynikiem! Polska Policja jest silniejsza niż kiedykolwiek, a zawód policjanta bije rekordy popularności.
Nie zwalniamy tempa! W 2026 roku planujemy przyjąć kolejne 3 800 osób. Chcesz do nas dołączyć?
@Popitek12 @Comentateiro @Kessie może wy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@NeroTFP1 @FcPortoFan1999 Probierz do Wiernej Małgoszcz?
6
bum bum
1
@fejkenq Oski obiad zje i kąpiel i zaraz tu zrobi zadyme
1
@Torion2007 spokojnie prezes.
0
@Filipem to taki łobuz jesteś ?
1
@fejkenq wkurzy sie ;p
1
@fejkenq dobrze prezes
1
@July_6_BcN @clyde robicie sie na gale złotej piłki la bamby na bóstwo, czy dresy i sweterek ?
3
@fejkenq @Chimera kozaczy do oskiego a oski jak brat.
2
@Chimera jest szansa, że przeglądasz strone od dawna ?
1
@fejkenq szefie jest nowy agent do kasacji
1
@Chimera uu zadymiarz nie lubisz oskiego ?
0
@RozowaPantera Oski mówil , że masz małego bicka !
3
@FcPortoFan1999 bo, dałbyś @Kessie na piwo @July_6_BcN byś kupil bilet na pociag, @Kozinho. byś dał kebsa jakby zgłodniał .
3
@FcPortoFan1999 dotarałem do tajnych informacji , że duzo ludzi na ciebie chce oddac głos , masz dziś ostatnią szans aby ich zwyzywać i nie wygrasz pomoże ci w tym @Frimpong
0
@ViscaelBarca2007 oby nie , bo Kloop to marzenie jakby Flick odszedł :P
0
@Nazio_87 chwile po 3 ?
2
@MateS @Kessie
2
@FcPortoFan1999 troche hajto