gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN a chodzisz w domu w sukni , albo żakiecie albo nago ?
1
@FcPortoFan1999 jaki kolor koszulki ma dziś @July_6_BcN na oko ja stawiam na beżowy a ty ?
1
@Safrani nie ładnie paletkarze to sens zycia @FcPortoFan1999 i @mekston
1
@FcPortoFan1999 wawinka jest zawsze grozny .
2
@Luciano99 czy @Kessie obecnie przebywa na izbie wytrzeżwień?
1
@FcPortoFan1999 to masz paluszki jak chopin .
1
@Laminedependencia też sie zastanawiam , czy on od tego ma ludzi :D
0
@July_6_BcN według ciebie jest szansa, że @FcPortoFan1999 zerknie choćby na chwile na duety ?
2
@sebasarna nie było wypłaty jeszcze?
0
@addept bardzo możliwe, bo oboje nie dają znaku życia .
1
@Faro to panie bierz pól litra i łopatuj.
5
@MesQueUnClub_87 ale ona by , miała pełny brzuszek bo dobrze gotujesz , i tak to jest.
2
@FcPortoFan1999 sam nie wiem , szaran wtedy też zrobił cudeńko, kilkanaście lat startów fenomen sportowy, co tydzien siadalismy jak do !!
1
@FcPortoFan1999 legendarny komentarz, pana józwiaka , to było arcydzieło.
2
@FcPortoFan1999 tak jest wychowałem sie na małyszu i kowalczyk , justyna mocno kijkami !!
0
@FcPortoFan1999 podobno to @clyde właśnie jest w żabce i kupuje piwko smakowe zero .
1
@FcPortoFan1999 kiedyś byłem większym fanem niż @Criss18Barca i @VegetaPolska razem poprostu , mogłem nawet powiedzieć jak nazywa sie kierowca autobusu kadry norweskiej.
0
@FcPortoFan1999 ty mi nie mów, o tym panie tylko Paweł fajdek dziś zdobywa poraz pierwszy sportowca roku , !!
2
@FcPortoFan1999 masakra stać tam tyle h , trzeba to kochać za małysza byłem ale to były inne emocje , poprostu leć adaś i sam człowiek leciał .
0
@Criss18Barca bo czekam na skoki .
0
@FcPortoFan1999 albo każdy śledzi triple h .
1
Spokojnie dzis , wszyscy poszli na sanki albo jabłuszko.
0
@mekston lubisz huberta? w prime pokonał by nadala na trawie ?
1
@FcPortoFan1999 przemarzła ci dupka ?
1
@Aragorn33 ciekawe czy Ice by zatrzymało @Kessie wiedząc, że może dobrze nagazować .
1
@MiloszFCB1899 jak go wiezie @Kgorecki2500 to panie chłop , w ręku ma telefon i siedzi na la bambie.
1
@July_6_BcN zapewne koleżanka z pracy @FcPortoFan1999
2
@PawkoFCB @Kessie by przyszedł
2
@Kozinho. usun xd było blisko aby @July_6_BcN dostarczyla ci paczke :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika