0

@July_6_BcN a chodzisz w domu w sukni , albo żakiecie albo nago ?

1

@FcPortoFan1999 jaki kolor koszulki ma dziś @July_6_BcN na oko ja stawiam na beżowy a ty ?

1

@Safrani nie ładnie paletkarze to sens zycia @FcPortoFan1999 i @mekston

1

@FcPortoFan1999 wawinka jest zawsze grozny .

2

@Luciano99 czy @Kessie obecnie przebywa na izbie wytrzeżwień?

1

@FcPortoFan1999 to masz paluszki jak chopin .

1

@Laminedependencia też sie zastanawiam , czy on od tego ma ludzi :D

0

@July_6_BcN według ciebie jest szansa, że @FcPortoFan1999 zerknie choćby na chwile na duety ?

2

@sebasarna nie było wypłaty jeszcze?

0

@addept bardzo możliwe, bo oboje nie dają znaku życia .

1

@Faro to panie bierz pól litra i łopatuj.

5

@MesQueUnClub_87 ale ona by , miała pełny brzuszek bo dobrze gotujesz , i tak to jest.

2

@FcPortoFan1999 sam nie wiem , szaran wtedy też zrobił cudeńko, kilkanaście lat startów fenomen sportowy, co tydzien siadalismy jak do !!

1

@FcPortoFan1999 legendarny komentarz, pana józwiaka , to było arcydzieło.

2

@FcPortoFan1999 tak jest wychowałem sie na małyszu i kowalczyk , justyna mocno kijkami !!

0

@FcPortoFan1999 podobno to @clyde właśnie jest w żabce i kupuje piwko smakowe zero .

1

@FcPortoFan1999 kiedyś byłem większym fanem niż @Criss18Barca i @VegetaPolska razem poprostu , mogłem nawet powiedzieć jak nazywa sie kierowca autobusu kadry norweskiej.

0

@FcPortoFan1999 ty mi nie mów, o tym panie tylko Paweł fajdek dziś zdobywa poraz pierwszy sportowca roku , !!

2

@FcPortoFan1999 masakra stać tam tyle h , trzeba to kochać za małysza byłem ale to były inne emocje , poprostu leć adaś i sam człowiek leciał .

0

@Criss18Barca bo czekam na skoki .

0

@FcPortoFan1999 albo każdy śledzi triple h .

1

Spokojnie dzis , wszyscy poszli na sanki albo jabłuszko.

0

@mekston lubisz huberta? w prime pokonał by nadala na trawie ?

1

@FcPortoFan1999 przemarzła ci dupka ?

1

@Aragorn33 ciekawe czy Ice by zatrzymało @Kessie wiedząc, że może dobrze nagazować .

1

@MiloszFCB1899 jak go wiezie @Kgorecki2500 to panie chłop , w ręku ma telefon i siedzi na la bambie.

1

@July_6_BcN zapewne koleżanka z pracy @FcPortoFan1999

2

@PawkoFCB @Kessie by przyszedł

2

@Kozinho. usun xd było blisko aby @July_6_BcN dostarczyla ci paczke :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?