gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys napić sie 200 ml wódeczki ?
2
@FcPortoFan1999 dla ciebie Pan Borek .
4
@July_6_BcN o tej porze to będziesz miała gości , orszak 3 królów zmierza do ciebie @Kessie @Comentateiro @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 https://x.com/grok/status/2008189561067667704 szok
1
@FcPortoFan1999 to powiedz mi , ile razy hurkacz zdobył wimbledon ?
2
@fejkenq panie ja nawet nie wiem co @FcPortoFan1999 ma na kolacje co dopiero pamietac 2025.
1
@July_6_BcN @clyde macie ochote czasem tak sie odwalić jakbyście ,były na czerwonym dywanie ?
8
@July_6_BcN jak kupisz piwo zero to nie zrobi ci nic.
0
@Criss18Barca yes ale jego rekord 52 zwycieśtwa czy jakoś tak niezagrożony ?
1
@Criss18Barca brakuje schilenzaauera to byl taki goat.
0
@Encore ile meczów nba oglądasz w nocy i potem do której śpisz?
0
@FcPortoFan1999 @mekston hurkacz w prime czy tipsarevic?
1
@FcPortoFan1999 hurkacz i iga vs wawrinka i gauff kto win ?
8
@ZwyklyCuler48 a wypijesz litra na hejnał ?
0
@FcPortoFan1999 dlatego cie szanuje , i jakbyś byl w potrzebie to przyjade z @July_6_BcN zrobić ci ciepłej herbaty,
0
@FcPortoFan1999 nigdy i zadam @July_6_BcN pytanie za jakis czas kto nigdy nie zmienil avatara i powiem ja
0
@FcPortoFan1999 jak ja jestem dziwny to ty , jesteś przedziwny.
0
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 to jakby mieszkal blisko to by ci dał nalewki , ciepły koc bo to złoty chłopak.
0
@July_6_BcN i @FcPortoFan1999 gardło bolało,
2
Zadymka
6
@Luciano99 Paul Scholes,Ryan Giggs,Wayne Rooney, to był United
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Batys ucz sie ziomek .
2
@Luciano99 ty byś dał , żeby @Kessie mu ukradł sprytne
5
@Luciano99 ten kolega własnie sie z @Kessie bije pod orlenem.
2
@FcPortoFan1999 Porto poprostu bierze przykład z ciebie co robisz na la bambie, i to samo robi w meczu .
1
@Kgorecki2500 to tak samo jakby @Kessie oskarżyli o to , że jest .....
1
@Faro czyli do parku bys poszedł ?
2
Dalibyście rade wytrzymać tygodniowy atak hakerski na la bambe, nie można sie zalogować , jak wygląda wtedy wasz dzień?
0
@July_6_BcN niby tak ale to był dobry test