gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore prawie jak grać w piłe jak Messi czy rzucać za 3 jak Curry
2
@FcPortoFan1999 dałbyś wiele za santa clara vs guimares ?
1
@fejkenq możesz ale lubie jak jesteś fanem @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 czekam na to , że bedziesz fanem za 40 minut i powiesz o młodym z brzuszkiem , że pojadł na sylwestra
3
oooo Krzysiuuu ratajski !!
@mekston @Giwera @FcPortoFan1999
2
@Comentateiro prezes , ty śpisz od ściany czy skraju ?
0
@FcPortoFan1999 a lubisz @July_6_BcN ?
0
@Prorokk były szwagier @mekston a prywatnie kolega @FcPortoFan1999
0
@Lanosss to sie idealnie mecz kończy na mecz rataja ;P
0
Jest tu ktoś kto nie obejrzy Ratajskiego , Zapewne dużo osób pytanie co będzieta robita w tym czasie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@APTAPT spokojnie wieczorem jest świeto i 100 k ludzi na youtube może ;P
0
@FcPortoFan1999 to dalej Popitek , bo jak nie on
1
@Popitek12 a do @FcPortoFan1999 masz coś ?
0
@krycha2201 rok bez jarka
1
@Giwera raczej szybki mecz
1
@urbipl włamanie na konto stary numer, wszystko można napisać i tak sie potem tłumaczyć .
0
@NeroTFP1 bo w tym plecaku ma pare maczet gaz itp :P
1
@Filipem był @Kessie ?
0
@fejkenq bo to jest życie prezes.
0
dramat.
1
@FcPortoFan1999 masz nowego fana ,oznacza cię jak ja za młodu .
0
1
@Popitek12liftem*
2
@Giwera o mamo ten o zamknieciu budy to jest taki goat :D tyle nauki , żeby bude zamykać topka.
0
@clyde po 24 będziesz grać do 3 rano czy spokojnie kima ?
2
@Limaker bierz go szybko bo zaraz @Kessie go na izbe sprzeda.
1
@Nazio_87 zaraz 3 ziomek tak masz napisać .
1
@Alvarinho jej mama też petarda.
1
@Sulimo zawsze sie miesza i dopiero na drugi dzień, wiadomo czemu nie warto .