1

@Encore prawie jak grać w piłe jak Messi czy rzucać za 3 jak Curry

2

@FcPortoFan1999 dałbyś wiele za santa clara vs guimares ?

1

@fejkenq możesz ale lubie jak jesteś fanem @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 czekam na to , że bedziesz fanem za 40 minut i powiesz o młodym z brzuszkiem , że pojadł na sylwestra

3

oooo Krzysiuuu ratajski !!
@mekston @Giwera @FcPortoFan1999

2

@Comentateiro prezes , ty śpisz od ściany czy skraju ?

0

0

@Prorokk były szwagier @mekston a prywatnie kolega @FcPortoFan1999

0

@Lanosss to sie idealnie mecz kończy na mecz rataja ;P

0

Jest tu ktoś kto nie obejrzy Ratajskiego , Zapewne dużo osób pytanie co będzieta robita w tym czasie ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@APTAPT spokojnie wieczorem jest świeto i 100 k ludzi na youtube może ;P

0

@FcPortoFan1999 to dalej Popitek , bo jak nie on

1

@Popitek12 a do @FcPortoFan1999 masz coś ?

0

@krycha2201 rok bez jarka

1

@Giwera raczej szybki mecz

1

@urbipl włamanie na konto stary numer, wszystko można napisać i tak sie potem tłumaczyć .

0

@NeroTFP1 bo w tym plecaku ma pare maczet gaz itp :P

1

@Filipem był @Kessie ?

0

@fejkenq bo to jest życie prezes.

0


dramat.

1

@FcPortoFan1999 masz nowego fana ,oznacza cię jak ja za młodu .

0

ktoś tu jest ?

1

@Popitek12liftem*

2

@Giwera o mamo ten o zamknieciu budy to jest taki goat :D tyle nauki , żeby bude zamykać topka.

0

@clyde po 24 będziesz grać do 3 rano czy spokojnie kima ?

2

@Limaker bierz go szybko bo zaraz @Kessie go na izbe sprzeda.

1

@Nazio_87 zaraz 3 ziomek tak masz napisać .

1

@Alvarinho jej mama też petarda.

1

@Sulimo zawsze sie miesza i dopiero na drugi dzień, wiadomo czemu nie warto .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?