2

@FcPortoFan1999 sas top

3

@July_6_BcN oski zaraz ruszy

2

@Batys przepraszam ale ty masz 17 cm

2

@Batys bardziej chodzi ,o patrzenie w portki

6

Ale by się człowiek napił z wami ,ehh zobaczył kto chłop kto baba

1

@July_6_BcN nie ładnie

1

@July_6_BcN skąd wiesz ?

4

@Kessie ty bierzesz prysznic czy kąpiel ?

3

@Sulimo @Kessie to ideal

0

@Sulimo 73 wzrost 185 wysoki jak topola ,głupi jak fasola

1

@July_6_BcN przeraża cię trochę sława z ostatnich dni bo @clyde jest silna da radę a ty ?

1

@Giwera rataj powinien go zrobić ,, bo jest forma

1

@Giwera ooo krzysiuuu zrób to proszee ,

0

@FcPortoFan1999 lubisz mecz mali vs niger?

1

@Safrani przypał miało być boksowanie

3

@FcPortoFan1999 bo niema ekstraklasy ?

0

@cchesterr43 przy - 12 polecasz?

3

@Encore to fejur ale fajny :P

2

@Czajka90 co ty , na bank jest w kosciele teraz

1

@Czajka90 Oski w kościele a by dokończył.

9

@FCB_dimiC uu zadymiarz :D

2

@FCB_dimiC tak żebyś był w top 3 złotej piłki .

0

@Krzysztof1987 wiadomo są pyszne , ale dla mnie z wody prosto pachnące gorące to absolutne spełeninie marzeń.

1

@Safrani jakby u nas bylo - 57 to by jednej nocy umarło z 300 osób, masa ludzi mieszka na działkach , na polu smutne ale prawdwa.

4

@Comentateiro zadymka z rana to lubie

1

@Majkel34 @Kessie nie jadł nic daj mu gryza.

4


opinia?

4

4

@Kessie w wigilie świnio ?

2

@Kessie @Frimpong wpuściłeś go ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?