gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 sas top
3
@July_6_BcN oski zaraz ruszy
2
@Batys przepraszam ale ty masz 17 cm
2
@Batys bardziej chodzi ,o patrzenie w portki
6
Ale by się człowiek napił z wami ,ehh zobaczył kto chłop kto baba
1
@July_6_BcN nie ładnie
1
@July_6_BcN skąd wiesz ?
4
@Kessie ty bierzesz prysznic czy kąpiel ?
3
@Sulimo @Kessie to ideal
0
@Sulimo 73 wzrost 185 wysoki jak topola ,głupi jak fasola
1
@July_6_BcN przeraża cię trochę sława z ostatnich dni bo @clyde jest silna da radę a ty ?
1
@Giwera rataj powinien go zrobić ,, bo jest forma
1
@Giwera ooo krzysiuuu zrób to proszee ,
0
@FcPortoFan1999 lubisz mecz mali vs niger?
1
@Safrani przypał miało być boksowanie
3
@FcPortoFan1999 bo niema ekstraklasy ?
0
@cchesterr43 przy - 12 polecasz?
3
@Encore to fejur ale fajny :P
2
@Czajka90 co ty , na bank jest w kosciele teraz
1
@Czajka90 Oski w kościele a by dokończył.
9
@FCB_dimiC uu zadymiarz :D
2
@FCB_dimiC tak żebyś był w top 3 złotej piłki .
0
@Krzysztof1987 wiadomo są pyszne , ale dla mnie z wody prosto pachnące gorące to absolutne spełeninie marzeń.
1
@Safrani jakby u nas bylo - 57 to by jednej nocy umarło z 300 osób, masa ludzi mieszka na działkach , na polu smutne ale prawdwa.
4
@Comentateiro zadymka z rana to lubie
1
@Majkel34 @Kessie nie jadł nic daj mu gryza.
4
opinia?
4
@Antimadridista~ @Comentateiro tam jest?
4
@Kessie w wigilie świnio ?
2
@Kessie @Frimpong wpuściłeś go ?