3

@Encore to fejur ale fajny :P

2

@Czajka90 co ty , na bank jest w kosciele teraz

1

@Czajka90 Oski w kościele a by dokończył.

9

@FCB_dimiC uu zadymiarz :D

2

@FCB_dimiC tak żebyś był w top 3 złotej piłki .

0

@Krzysztof1987 wiadomo są pyszne , ale dla mnie z wody prosto pachnące gorące to absolutne spełeninie marzeń.

1

@Safrani jakby u nas bylo - 57 to by jednej nocy umarło z 300 osób, masa ludzi mieszka na działkach , na polu smutne ale prawdwa.

4

@Comentateiro zadymka z rana to lubie

1

@Majkel34 @Kessie nie jadł nic daj mu gryza.

4


opinia?

4

4

@Kessie w wigilie świnio ?

2

@Kessie @Frimpong wpuściłeś go ?

2

@FcPortoFan1999 jak ci nie odpisze to , kupon nie wejdzie .

2

@PaPo @FcPortoFan1999 ratuj kolege.

1

@FcPortoFan1999 stoją ludzie na polu ?

1

@Sinirsey tak by sie kevin skończył koło 21 30

0

@Aragorn33 dobrobyt.

2

@Jakchcesz poznałeś po ?

4

@Giwera 9 lotka ratajskiego !

0

@GeneralXavi było co pite?

2

@FcPortoFan1999 @Kessie weż tego drogiego , zeby porto zabulił

1

@lithotripter szkoda, bruca teraz kiepska forma ale giga chad

0

@Giwera oo krzysiu ratajski !!!

5

@FcPortoFan1999 ale @Kessie niema kasy na hot dog kupisz mu ?

3

@Giwera ciekawe jakby grał w darta czy by był dobry.

3

@FcPortoFan1999 lulaj że lulaj

3

@PatrychoO reklamy 30 min

1

@Sulimo od zawsze byłeś taki bardziej intowertyk ?

2

@Kessie zagraj z @Frimpong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?