gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore to fejur ale fajny :P
2
@Czajka90 co ty , na bank jest w kosciele teraz
1
@Czajka90 Oski w kościele a by dokończył.
9
@FCB_dimiC uu zadymiarz :D
2
@FCB_dimiC tak żebyś był w top 3 złotej piłki .
0
@Krzysztof1987 wiadomo są pyszne , ale dla mnie z wody prosto pachnące gorące to absolutne spełeninie marzeń.
1
@Safrani jakby u nas bylo - 57 to by jednej nocy umarło z 300 osób, masa ludzi mieszka na działkach , na polu smutne ale prawdwa.
4
@Comentateiro zadymka z rana to lubie
1
@Majkel34 @Kessie nie jadł nic daj mu gryza.
4
opinia?
4
@Antimadridista~ @Comentateiro tam jest?
4
@Kessie w wigilie świnio ?
2
@Kessie @Frimpong wpuściłeś go ?
2
@FcPortoFan1999 jak ci nie odpisze to , kupon nie wejdzie .
2
@PaPo @FcPortoFan1999 ratuj kolege.
1
@FcPortoFan1999 stoją ludzie na polu ?
1
@Sinirsey tak by sie kevin skończył koło 21 30
0
@Aragorn33 dobrobyt.
2
@Jakchcesz poznałeś po ?
4
@Giwera 9 lotka ratajskiego !
0
@GeneralXavi było co pite?
2
@FcPortoFan1999 @Kessie weż tego drogiego , zeby porto zabulił
1
@lithotripter szkoda, bruca teraz kiepska forma ale giga chad
0
@Giwera oo krzysiu ratajski !!!
5
@FcPortoFan1999 ale @Kessie niema kasy na hot dog kupisz mu ?
3
@Giwera ciekawe jakby grał w darta czy by był dobry.
3
@FcPortoFan1999 lulaj że lulaj
3
@PatrychoO reklamy 30 min
1
@Sulimo od zawsze byłeś taki bardziej intowertyk ?
2
@Kessie zagraj z @Frimpong