gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Luciano99 @Kessie właśnie grzebie ci w spodniach
0
@FcPortoFan1999 pra pra praaaa
3
@Jakchcesz @Popitek12 opinia
1
@Bolton nie masz rodziny , niemasz domu ale masz nas .
2
@mordini123 długa przerwa szkoda plus rehabilitacja , jak zawalczy pod koniec roku to będzie git .
2
@tadzik447 bo sie cykam @Luciano99
0
@clyde @DariaFCB @July_6_BcN
Dużo dziś zajadacie czy dbacie o linie ?
0
@Blantozaur dziecko byś zmajstorwał prezes hehe
0
@cichy01 święta a ty robisz zadymke
4
@FcPortoFan1999 lubisz pracować , kochasz zimno, lubisz ekstraklase . ty jesteś wytworem mojej wyobrażni.
0
@FcPortoFan1999 bo ja zadymiarz , jaką potrawe masz ulubioną ale pewnie nie masz i zjesz wszystko .
0
@Popitek12 nie lubisz @FcPortoFan1999 ?
1
@majkiii wszystkim bez wyjątku ?
3
@FcPortoFan1999 dlaczego ? nie pracujesz a ty kochasz byc w pracy
3
3
@jacobFCB dla ciebie również prezes .
2
@Popitek12 wujek ile ma w bicepsie?
1
@zadafcb poka poka
0
Jak się jutro ubieracie ?ktoś w koszulce Barcelony ?
1
@Messiah10 trzymaj się
2
@mekston nom ciekawie dziś
0
@July_6_BcN umiesz takie zrobić dla faceta ?
2
ojej to niemożliwe.
1
@D10SLEO ehh jutro ten pan okradnie pare domów .
1
@Criss18Barca zazdro 30 stopni
4
@LeszekFCB ogór to jest top topów :D
3
@July_6_BcN ty w złym humorze wbijasz na la bambe , i odrazu masz dobry.
2
ktoś sie wybiera na święta do czadu np ?
2
@Batys prawie jakbyś odkrył ameryke.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika