7

@Luciano99 @Kessie właśnie grzebie ci w spodniach

0

@FcPortoFan1999 pra pra praaaa

3

1

@Bolton nie masz rodziny , niemasz domu ale masz nas .

2

@mordini123 długa przerwa szkoda plus rehabilitacja , jak zawalczy pod koniec roku to będzie git .

2

@tadzik447 bo sie cykam @Luciano99

0

@clyde @DariaFCB @July_6_BcN
Dużo dziś zajadacie czy dbacie o linie ?

0

@Blantozaur dziecko byś zmajstorwał prezes hehe

0

@cichy01 święta a ty robisz zadymke

4

@FcPortoFan1999 lubisz pracować , kochasz zimno, lubisz ekstraklase . ty jesteś wytworem mojej wyobrażni.

0

@FcPortoFan1999 bo ja zadymiarz , jaką potrawe masz ulubioną ale pewnie nie masz i zjesz wszystko .

0

1

@majkiii wszystkim bez wyjątku ?

3

@FcPortoFan1999 dlaczego ? nie pracujesz a ty kochasz byc w pracy

3

ten pan dziś zrobi show

3

@jacobFCB dla ciebie również prezes .

2

@Popitek12 wujek ile ma w bicepsie?

1

@zadafcb poka poka

0

Jak się jutro ubieracie ?ktoś w koszulce Barcelony ?

1

@Messiah10 trzymaj się

2

@mekston nom ciekawie dziś

0

/photo/1
@July_6_BcN umiesz takie zrobić dla faceta ?

2


ojej to niemożliwe.

1

@D10SLEO ehh jutro ten pan okradnie pare domów .

1

@Criss18Barca zazdro 30 stopni

4

@LeszekFCB ogór to jest top topów :D

3

@July_6_BcN ty w złym humorze wbijasz na la bambe , i odrazu masz dobry.

2


ktoś sie wybiera na święta do czadu np ?

2

@Batys prawie jakbyś odkrył ameryke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?