gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to jest piękne jak zerkasz na inne dyscypiliny jak jest brak ekstraklasy tak by teraz leciala , korona vs piast
2
@Kgorecki2500 hot dog z żabki
1
@Batys ty to chory albo pijany zawsze żarcik ;P
0
Kto jak spędza ten wieczór ? miasto , domek , czy z la bambą ?
0
@FcPortoFan1999 będzie dziś wędkarstwo albo chociaż 4 samochody ?
0
@TR3YWAY będzie można na niej ćwiczyć po znajomości za free? chociaż przysiad bługarski
0
@FcPortoFan1999 powalone , że takie rzeczy człowiek pamięta a ludzie nie wiedzą kiedy byl ślub mieszka i dobrawy.
2
@Frimpong ty tak naprawde lubisz @Kessie czy poprostu dokuczasz mu ?
3
@Popitek12 której wisły płock czy kraków ?
0
@clyde twój dystans czasem jest imponujący .
0
@FcPortoFan1999 to dawaj z @July_6_BcN na pazurki
3
@ranger3120 Oskar kiedyś był kobietą poprostu.
0
@Ogorinho1974 precyzyjnie liczysz te sekundy ?
0
Długo leżycie na łóżku po przebudzeniu?
10
@July_6_BcN wymasuj go dobrze :)
1
@mrboom ukłony prezes :)
0
@FcPortoFan1999 a który stadion lepszy zawiszy czy rakowa ?
0
@FcPortoFan1999 zdarza ci sie ,śnić o varze podczas meczu cracovia vs korona o 12 30 w niedziele ?
0
@FcPortoFan1999 rajovic pewnie strzela
0
@July_6_BcN lubisz awokado ?
3
@Kapitan hawk ty to szukaj madryciaków prezes.
0
@Hosh szybko ich wyłapią dostaną po 7 lat odrazu , teraz każdy paser na usługach policji to odrazu ich wsypie
0
@Criss18Barca awantura o kase albo i nie.
0
@Sulimo jesteś jak król theoden prezes.
1
@sebasarna robiony przez @Kessie ?
1
@Popitek12 a z boltem byś wygrał na 100 m ?
0
@Walker w Rockym to arcydzieło
1
@Comentateiro ty masz w domu meble z prl ?
0
@FcPortoFan1999 kciuki jest slaby niestety zawsze odstaje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika