gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jest Wigilia, jak zwykle zostawiacie miejsce wolne dla wędrowca liczycie , że znów nikt nie przyjdzie ale tym razem przychodzi @Kessie co robicie ?
2
pełna kulturka wódeczka i spodnie skróce.
0
@bixmix tak trzymać ;P
3
@bixmix zadymiarzu ale tu rzadko już jesteś.
1
@Frimpong wiadomka szefie.
4
@Frimpong ciekawy jestem czasem jaki byś mial kolejny .... ;p
0
Jakby was naszło odejśc na emeryture z la bamby ,to czego wam będzie najbardziej brakować ?
0
@Frimpong Tia Billinger, znana zawodowo jako Bonnie Blue, jest angielską aktorką filmów pornograficznych i twórczynią treści online. W 2025 roku twierdziła, że uprawiała seks z 1057 mężczyznami w ciągu jednego dnia, próbując pobić rekord świata.
0
@pt9 racja było dużo bitek ale , nigdy tragicznych bo zaraz nauczyciele biegli lub policja.
4
0
@Lanosss zapewne wtedy akurat nie będzie jej w domu :P
0
Ktoś z was, ma zamiar pokazać facjate do kamerki podczas ceremoni złotej piłeczki la bamby ? @July_6_BcN @Kessie
0
@NeroTFP1 okej to nie było tematu, ale to troche jak błąd kardynalny na maturze.
1
@NeroTFP1 sprytnie byczku
0
@NeroTFP1 no Panie @NeroTFP1 troche szok czytanie ze zrozumieniem.
2
@FcPortoFan1999 napewno podbeskidzie jest w niej
2
@Popitek12 nie bo biore patelsona oliwe i kurczaka robie.
1
@Faro dam ci herba bo pusto ;P
1
@ViscaelBarca2007 żle jej z oczu patrzy, chyba czuje beyonce.
3
@July_6_BcN to jest trudny temat i oby nikt stąd tego nie przechodził
3
@Popitek12 jaką oliwe polecasz na patelsona ?
2
@lajcior z ciekawości na kafejce tez jestes tak aktywny ?
1
@FCB_dimiC nie bądz zazdrosny misiek
1
@clyde prawie zawsze sądy są po stronie matki, ciezka batalia
0
@AlvaroHanso to polecam pewną lekture , jeszcze nie szkolną .
3
@Trojanek23 malowałeś sćiany u prezesa ?
0
https://x.com/Sayandian/status/2000242103406973400
@July_6_BcN to ty o @Kessie :(
0
Seba kosmos brawo!
1
Dawaj Białecki !
0
Przecież zadymka dziś w Warszawie