gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN jak masz do wyboru do końca życia być sama a być z @Kessie co wybierasz?
1
@Sulimo Prezes odpal LOtra !!
2
@TR3YWAY no nie wiem , szczególnie tacy ludzie do policji to chłopa 3 x zostawiam w tyle .
1
@Safrani Oski odpisze po 22
2
@TR3YWAY to już za bardzo , lepiej być dowalonym ale jeszcze szybkim itp .
1
@tomek8756 czyli tylko potwierdził , ze tam jest dobra zadyma
0
@mekston czekamy
0
@Rupert_Haubica Klopp to było moje marzenie do Barcelony przed Flickiem. idealny trener
1
@FcPortoFan1999 co jest
2
@Konradowskyy flaszka do tego i dzialamy
2
@Frimpong ty jak widzisz @Kessie to zamiast słowo siema jest lepa na twarz?
2
@Jakchcesz prawie jak @Kessie rano niema nic a wieczorem ma pare rowerów
5
@Frimpong tak dramat , chłop cichutki a na twiterku wysczekany
1
@BojanKriKicz @Kozinho. wytlumacz mu
1
@FcPortoFan1999
facos pyton w szoku
0
@LAMC_10 brawo nie przewal na głupoty
3
Komentarz usunięty
3
Transfery la bamba
@Luciano99 2021
@Kessie 2022
@Comentateiro 2023
Co roku solidne wzmocnienie.
4
@MadafakinGuy niewinny tak ?
0
@FcPortoFan1999 bo @July_6_BcN ma blisko, ty też
0
@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 Oskiego urodziny w Warszawie
0
@July_6_BcN idealny termin warszawa lato ja ty @FcPortoFan1999 piwko
0
Gol !! @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 to prawie jak złoty medal
1
@FcPortoFan1999 zadyma @LeszekFCB vs @FcPortoFan1999 niczym @Kessie vs @Frimpong
1
@FcPortoFan1999 dasz rade przebić sie podczas f1 z ekstraklasą?
3
@FcPortoFan1999 to już jest koniec , niema już nic @Kessie i @Luciano99 mogą pić
0
@FcPortoFan1999 i tak sie długo trzymali ich miejsce tak naprawde jest w 1 lub 2
1
@Kessie dawaj 33 razy maxa !
1
@Popitek12 zrobiony dziś martwy ?