gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston hah ;P
3
@Frimpong @macio_944 nie ładnie :P
0
@Bocheno1 @FcPortoFan1999 zanieś chłopakom co do jedzenia
1
@Bocheno1 gdzie ty obejrzysz mecz ?
0
@Batys a ty gdzieś z podkarpacia byleś to tak mi sie koajrzy ?
1
@Batys grzecznie tym razem ale może do ciebie sie wprosze next razem :D
1
@Batys majster dajesz coś w palnik podczas meczyka ?
1
@FcPortoFan1999 @Kessie też niechce pić a pije
1
@Popitek12 była siłka dziś ?
1
@Bocheno1 a ty na kacu , czy przed kacem ?
18
@Bzyczekk @BojanKriKicz opinia ?
0
@FcPortoFan1999 a reniferom ?
0
@FcPortoFan1999 ty melduj co w ekstraklasie a nie,
3
@draxidox a po kaczyńskim który mówi, że krypto powinno być zakazane heheh
4
@Faro @Kessie ci przyniesie ale wszystko puste, bo dorabia po godzinach w biedrze
0
@fejkenq ja jestem już po drugiej stronie to ja roznosze prezenty nie dostaje prezes.
2
@Kessie prośba od fana , żeby wrzucić 33 razy maxa
1
@mekston na oko do 14 30 , ale potem musi odespać
1
@mekston Oski w pracy
1
@fejkenq nie , Oski jedyne co może zmienić to papier w kiblu
1
@fejkenq Oski w robocie a ty grandzisz
0
@fejkenq ty pobudzony od rana
2
@Comentateiro wybierasz sie na mundial o lasce? albo z laską?
1
@FcPortoFan1999
zobaczyłbym to w ekstraklasie
0
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 mateja ,muranka , bracia kot ?
0
@FcPortoFan1999 stanowisko to nagra stanowski, hehehe
0
@FcPortoFan1999 a ty co robisz na przerwie w robocie , nie kusi zerknąc cie jaki post dała @July_6_BcN
2
@July_6_BcN w moim stylu :P i teraz napiszesz wiem , bez komentarza , ogarnij sie @FcPortoFan1999 zrób z nim porządek itp
2
@Deviler a czujesz czasem bączki @Kessie ?
0
@FcPortoFan1999 nie lubisz belgijki? bo @July_6_BcN lubi