gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro smyku powiedz mi czy @Roobo to Mariusz Błaszczak
1
@Ojciec5tkidzieci ogólnie te czasy w Polsce jest tyle spraw, jak człowiek sie zagłębi to masakra ile strzelanin bomby, szczególnie mutanci i mokotów , bezwglende skuu..
1
@Ojciec5tkidzieci ciekawy jestem czy naprawde to zrobił , bo ten drugi rzeżnik to wiadomo , że platny gnojek ten wydaje sie taki , bardziej na vacie wałki .
0
@FcPortoFan1999 jakiś prezent ?
0
@July_6_BcN 101 to @FcPortoFan1999 by skoczył 102
9
@LeszekFCB dlaczego ją lubisz ? ja lubie @Faro mimo , że tu jest mocno hejtowany .
1
@Faro o 18 idziemy w miasto jak wygrasz kupon
6
@July_6_BcN Cobyś zrobiła jakby @Kessie cie zaprosił na obiad , przychodzi pora płatności pan Kessie idzie niby na siku , ale ucieka oknem i nie wraca ?
3
@Kgorecki2500 Pewnie na Camp Nou
3
@Faro opis w stylu @Kessie
0
@shinthps naucz mnie , już mi @Frimpong dawał rady .
2
@Rastafarnianin panie kochany , takie kobiety koło 40 to im nie trzeba dwa razy powatarzać i nie boli ich głowa .
6
@Bernard777 tak jest pojawia sie jak @Kessie i znika jak rower który kradnie @Kessie
2
Jest osoba której dajecie w ciemno herba bez czytania komentarza?
1
@Kgorecki2500 chce hot doga z żabki.
0
@esem91 łatwe mogłeś dać tebas czy vini
0
@Faro ty bogaty człowiek .
1
@Frimpong praktykuje to czego mnie nauczyłeś , że najlepszy seks to sam ze soba w pokoju.
1
@JimMorrisonFCB kupka ale twardy stolec a nie wodnisty.
1
Seks czy granie w gry ?
1
@July_6_BcN ty też ani to ani to co to za odpowiedz XD
1
@Faro jarzynowa i zamykam .
2
@Commando @Kessie grzyby własne.
8
@July_6_BcN barszcz i to nawet zamykam .
0
@Faro było co ?
2
@Arkon byłem tutaj zanim były gorące pozdrawiam .
1
@mordini123 kurde pewnie niema juz kudlacz grzyb itp tylko nowe pokolenie
1
@Giwera jak nie będzie łokietka na majku to lipa
1
@fcbarcafan19 zbieraj kasiore bo zapukaja;P
0
Spokojnie dziś , wszyscy spędzają czas z rodzinami bawią sie z dziećmi wszyscy dorastamy także , supcio.