gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Andrzej nie wydaj na głupoty
1
@lithotripter ehh a @Kessie nawet nie wie co to pizza.
1
@lithotripter ja tam nie wiem , ja tu tylko zadaje pytania
1
@July_6_BcN @clyde ktoś z la bamby dostanie buziaka ?
2
@Borry już sa rozmowy na Lini Papszun -Slot .
1
@FcPortoFan1999 jak oceniasz stadion rakowa ,bo to tragedia pogoń siedlce może mieć lepszy niedługo.
1
@MesQueUnClub_87 a jakby ten z którym masz średnie relacje, zjadł ci makaron co sobie dopiero zrobileś sklepy nie czynne a ty głodny ?:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fc112 na rambli jesteś z nami
1
@July_6_BcN a ciebie sto pro pytają o chłopa a ty wtedy ,lulaj że jezuniu
1
@partymaker @Frimpong mu zalatwil jeszcze 1 mecz
0
Będzie u was na święta zadymka polityczna przy stole czy kulturka ?
0
@FcPortoFan1999 tak , że ty z nim pileś kawe , a ja go widze tylko w tv
0
@FcPortoFan1999 dla ciebie marek dla mnie papszun
0
@Sulimo widziałem z 1000000 razy
2
@Kessie dawaj z nim na orlen
0
@MateuszDoniec przypadkiem na kacu sie weszło.
1
@BorzyKrzys a wydala gazy ?
3
@Bocheno1 uważaj bo widziałem jak @Kessie sikał do butelki
0
@Criss18Barca u mnie Mati bór a potem gdzieś daleko Święty , Szaranowicz i lekoateltyka i skoki, to jest duma .
1
@Kgorecki2500 ale jarek dalej mówi spokojnie będzie 40
1
@mekston Oski nakurza w pracy i nawet nie zerknie na tel bo sie , cyka szefa
0
@takisobiektos a jest jużjakieś info kiedy co i jak .?
1
@Popitek12 a grandera zjadłeś ?
2
@Kessie bierz na solo ziomka wyżej
0
@Czajka90 dawaj pytanie do Oskiego póki go niema .
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 postaw sie raz w zyciu idz do kibelka i siedż na la bambie 10 min , w pracy czasem też trzeba.
0
@Criss18Barca Tomasiak >Stoch
3
@Arden to chłopak @Bolton troche szacunku
0
@July_6_BcN kurde ale szybko odpisałaś , ty to jesteś jak błyskawica.