1


Andrzej nie wydaj na głupoty

1

@lithotripter ehh a @Kessie nawet nie wie co to pizza.

1

@lithotripter ja tam nie wiem , ja tu tylko zadaje pytania

1

/photo/1
@July_6_BcN @clyde ktoś z la bamby dostanie buziaka ?

2

@Borry już sa rozmowy na Lini Papszun -Slot .

1

@FcPortoFan1999 jak oceniasz stadion rakowa ,bo to tragedia pogoń siedlce może mieć lepszy niedługo.

1

@MesQueUnClub_87 a jakby ten z którym masz średnie relacje, zjadł ci makaron co sobie dopiero zrobileś sklepy nie czynne a ty głodny ?:P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fc112 na rambli jesteś z nami

1

@July_6_BcN a ciebie sto pro pytają o chłopa a ty wtedy ,lulaj że jezuniu

1

@partymaker @Frimpong mu zalatwil jeszcze 1 mecz

0

Będzie u was na święta zadymka polityczna przy stole czy kulturka ?

0

@FcPortoFan1999 tak , że ty z nim pileś kawe , a ja go widze tylko w tv

0

@FcPortoFan1999 dla ciebie marek dla mnie papszun

0

@Sulimo widziałem z 1000000 razy

2

@Kessie dawaj z nim na orlen

0

@MateuszDoniec przypadkiem na kacu sie weszło.

1

@BorzyKrzys a wydala gazy ?

3

@Bocheno1 uważaj bo widziałem jak @Kessie sikał do butelki

0

@Criss18Barca u mnie Mati bór a potem gdzieś daleko Święty , Szaranowicz i lekoateltyka i skoki, to jest duma .

1

@Kgorecki2500 ale jarek dalej mówi spokojnie będzie 40

1

@mekston Oski nakurza w pracy i nawet nie zerknie na tel bo sie , cyka szefa

0

@takisobiektos a jest jużjakieś info kiedy co i jak .?

1

@Popitek12 a grandera zjadłeś ?

2

@Kessie bierz na solo ziomka wyżej

0

@Czajka90 dawaj pytanie do Oskiego póki go niema .

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 postaw sie raz w zyciu idz do kibelka i siedż na la bambie 10 min , w pracy czasem też trzeba.

0

@Criss18Barca Tomasiak >Stoch

3

@Arden to chłopak @Bolton troche szacunku

0

@July_6_BcN kurde ale szybko odpisałaś , ty to jesteś jak błyskawica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?