4

@Luciano99 z 50 razy

0

Panowie z nba dawać pewniaczki na noc , i jutro wszyscy w miasto !

5

@kubix05 arcydzieło , niema co mówic Stallone to jest poprostu giga wychowałem sie na nim jak na arnim i chuck , kosmos :)
ten klimat tych czasów smród,
itp mega

0

@FcPortoFan1999 a mi chodzilo jak na meczu lekko padał sniegi dj puscil last.

1

@FcPortoFan1999 to troche jak oświadczyny ale odmawiam @July_6_BcN oski romeo ?

1

@FcPortoFan1999 dawać snieg i piosenke last christmas.

0

@Roobo zaproponuj 120 i zrobi pewnie.

2

@Kessie masz kalisonki na zime ?

1

@July_6_BcN borek nie, sedlak tak , ciekawe czy lubi serdle

2

@DariaFCB powiedzialbym , że to @Kessie

3

@Kessie koguty to ty masz w gaciach

0

@FcPortoFan1999 nie , ale możesz powiedziec ty i zarówno @July_6_BcN jaki skoczek mający dwucznową nazwe u mnie Veli-Matti Lindström

3

@FcPortoFan1999 ja tylko jak primoż pikl

2

@July_6_BcN idealnie bo zaraz @FcPortoFan1999 zaczyna zmiane na la bambie to będzie , wesoło .

4

@Roobo final boss kaczynski.

6

@Kessie pokaż teczki na @Luciano99

0

@Pedri16Future a czemu ma nie grac jak to cholernie trudny mecz?

1

@Comentateiro badasz prostate może ?

0

Komentarz usunięty

1


@Kessie koledzy ?

1

@lajcior dawaj na grzańca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

macie już sanki lub jabłuszko ?

2

0

@Comentateiro a walisz?

0

Dobra przed snem , szybko zasypiacie czy sie wiercita ?

1

@FcPortoFan1999 ty troche romantyk

0

@FcPortoFan1999 a ubiór @July_6_BcN doceniasz?

0

@SelloutCrowd oski jest heteryk ale troche bi

0

@FcPortoFan1999 ty to jesteś cieplutki troche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?