gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 z 50 razy
0
Panowie z nba dawać pewniaczki na noc , i jutro wszyscy w miasto !
5
@kubix05 arcydzieło , niema co mówic Stallone to jest poprostu giga wychowałem sie na nim jak na arnim i chuck , kosmos :)
ten klimat tych czasów smród,
itp mega
0
@FcPortoFan1999 a mi chodzilo jak na meczu lekko padał sniegi dj puscil last.
1
@FcPortoFan1999 to troche jak oświadczyny ale odmawiam @July_6_BcN oski romeo ?
1
@FcPortoFan1999 dawać snieg i piosenke last christmas.
0
@Roobo zaproponuj 120 i zrobi pewnie.
2
@Kessie masz kalisonki na zime ?
1
@July_6_BcN borek nie, sedlak tak , ciekawe czy lubi serdle
2
@DariaFCB powiedzialbym , że to @Kessie
3
@Kessie koguty to ty masz w gaciach
0
@FcPortoFan1999 nie , ale możesz powiedziec ty i zarówno @July_6_BcN jaki skoczek mający dwucznową nazwe u mnie Veli-Matti Lindström
3
@FcPortoFan1999 ja tylko jak primoż pikl
2
@July_6_BcN idealnie bo zaraz @FcPortoFan1999 zaczyna zmiane na la bambie to będzie , wesoło .
4
@Roobo final boss kaczynski.
6
@Kessie pokaż teczki na @Luciano99
0
@Pedri16Future a czemu ma nie grac jak to cholernie trudny mecz?
1
@Comentateiro badasz prostate może ?
0
Komentarz usunięty
1
@Kessie koledzy ?
1
@lajcior dawaj na grzańca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
macie już sanki lub jabłuszko ?
2
@Popitek12 @FcPortoFan1999 ukłony
0
@Comentateiro a walisz?
0
Dobra przed snem , szybko zasypiacie czy sie wiercita ?
1
@FcPortoFan1999 ty troche romantyk
0
@FcPortoFan1999 a ubiór @July_6_BcN doceniasz?
0
@SelloutCrowd oski jest heteryk ale troche bi
0
@FcPortoFan1999 ty to jesteś cieplutki troche