0

@FcPortoFan1999 gotowy na ostatnią wieczerzee ? awantura to już jest koniec?

2

@L4ngusta byl badany alkomatem ?

1

@Transu96 czyli kleks w majtach ?

0

@Transu96 zrobiłeś swoje i odrazu zapachy lepsze .

2

@Faro na starym pewnie od porno ci wolno śmiga prezes, po co ukrywać :P

1


a to pajac @FcPortoFan1999

1

@fejkenq ja to za młodu przystojny blondyn także wiesz.

7

@tbas pis będzie miał dlugo dobry wynik , wioski poprostu zawsze bedą za pisem niestety szczególnie moje podkarpacie :P

2

0

@MYTO puszczą go to będzie dalej lepszy ?

0

@July_6_BcN na tej grupie mamy mamom to tragedia jak to wszystko prawda, to koszmar ale ciul wie :)

1

@TR3YWAY boją sie twoich bicków.

1


@July_6_BcN @FcPortoFan1999 wy też solo i happy ?

1

@Uukasz_93 gdyby była grupa mokotowska teraz to by tam nie stali.

2

@Kazragore wieczorem to on ogląda awanture o kase .

4

@FcPortoFan1999 jutro nie pośpisz bo rano na msze.

1

@FcPortoFan1999 lubisz opalonych ?

0

@FcPortoFan1999 prezes każdemu sie może noga powinać róznie bywa.

0

@July_6_BcN jakby @FcPortoFan1999 prosił cie o 5 ziko na chleb to byś nie dala ?

4

@July_6_BcN jakbyś była policjantką i idziesz patrolem do parku, a tam @Kessie chleje piwko i sie obnaża stosujesz środki przymusu bezpośredniego czy uciekasz?

3

@Popitek12 a ty nigdy nie zarobisz więce niż 3500 ?

1

Jarosław Kaczyński podczas spotkania otwartego w Kwidzynie stwierdził, że lider Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Lepper został "zamordowany przez ludzi ze swojego środowiska". - Jeśli Lepper miałby być zdolny do samobójstwa to ja nie wiem... jestem skoczkiem wzwyż, olimpijskim mistrzem - mówił prezes.

1

@FcPortoFan1999 dziś 3 samochody

3

@Kasy bierz @Kessie wszyscy szybko wyjdą i będzie wiecej miejsca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messiah10 dawaj nie cykaj.

1

@D10SLEO czyli jak nie zapinam roweru to sam daje @Kessie rower ?

0

@tbas jak chodzi ci o borka to bez niego kanał upadnie odrazu, tak naprawde mati wszystko tam spina.

4

@Kamilos84 kanał sportowy zyskal po odejściu stano mega, widać atmosferka itp

6

@Kasy męczy to kac obecnie paru ramblistów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?