gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 gotowy na ostatnią wieczerzee ? awantura to już jest koniec?
2
@L4ngusta byl badany alkomatem ?
1
@Transu96 czyli kleks w majtach ?
0
@Transu96 zrobiłeś swoje i odrazu zapachy lepsze .
2
@Faro na starym pewnie od porno ci wolno śmiga prezes, po co ukrywać :P
1
a to pajac @FcPortoFan1999
1
@fejkenq ja to za młodu przystojny blondyn także wiesz.
7
@tbas pis będzie miał dlugo dobry wynik , wioski poprostu zawsze bedą za pisem niestety szczególnie moje podkarpacie :P
2
@FCBhls7 pozdrów @Kessie i @Luciano99
0
@MYTO puszczą go to będzie dalej lepszy ?
0
@July_6_BcN na tej grupie mamy mamom to tragedia jak to wszystko prawda, to koszmar ale ciul wie :)
1
@TR3YWAY boją sie twoich bicków.
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 wy też solo i happy ?
1
@Uukasz_93 gdyby była grupa mokotowska teraz to by tam nie stali.
2
@Kazragore wieczorem to on ogląda awanture o kase .
4
@FcPortoFan1999 jutro nie pośpisz bo rano na msze.
1
@FcPortoFan1999 lubisz opalonych ?
0
@FcPortoFan1999 prezes każdemu sie może noga powinać róznie bywa.
0
@July_6_BcN jakby @FcPortoFan1999 prosił cie o 5 ziko na chleb to byś nie dala ?
4
@July_6_BcN jakbyś była policjantką i idziesz patrolem do parku, a tam @Kessie chleje piwko i sie obnaża stosujesz środki przymusu bezpośredniego czy uciekasz?
3
@Popitek12 a ty nigdy nie zarobisz więce niż 3500 ?
1
Jarosław Kaczyński podczas spotkania otwartego w Kwidzynie stwierdził, że lider Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Lepper został "zamordowany przez ludzi ze swojego środowiska". - Jeśli Lepper miałby być zdolny do samobójstwa to ja nie wiem... jestem skoczkiem wzwyż, olimpijskim mistrzem - mówił prezes.
1
@FcPortoFan1999 dziś 3 samochody
3
@Kasy bierz @Kessie wszyscy szybko wyjdą i będzie wiecej miejsca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messiah10 dawaj nie cykaj.
1
@D10SLEO czyli jak nie zapinam roweru to sam daje @Kessie rower ?
0
@tbas jak chodzi ci o borka to bez niego kanał upadnie odrazu, tak naprawde mati wszystko tam spina.
4
@Kamilos84 kanał sportowy zyskal po odejściu stano mega, widać atmosferka itp
6
@Kasy męczy to kac obecnie paru ramblistów.