gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong może padnie na @Kessie
0
@SelloutCrowd dziś @Kessie vs gała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 bo widzew kocha wydawać hajs na głupoty ?
0
@FcPortoFan1999 nie oglądasz mati daje newsy.
1
@FcPortoFan1999 Grosik do Widzewa?
6
@July_6_BcN dlatego za 1 przyjmij jak coś , bo potem lipa @Kessie raczej drugi raz nie zapyta.
1
@FcPortoFan1999 zerkniesz na kanal za 40 min ?
0
@FcPortoFan1999 masz swoich ludzi ?zerkniesz na kanal sportowy za 1h ?
2
@Kessie zdarzyło ci sie kiedyś wypić alko od @Frimpong ?
4
@Kessie @FcPortoFan1999 ci skoczy na stacje bo dobry czlowiek.
0
#PILNE | Zderzenie dwóch tramwajów w centrum Wrocławia. Ogromne utrudnienia.
@clyde jesteś przypadkiem we wrocku ?
0
ale będzie walka o bilety kogo z was zobacze na żywo to dawać do kolejki po piwo ;P
3
@clyde ty bogata kobieta już pare dni po wawie , dobrze , że sie powodzi.
1
@Lanosss akurat kowal wali dużo piwska wódki i wszystko
6
Kryminalki.pl
Pijany OJCIEC zawiózł SYNA do sklepu, żeby ukradł flaszkę. Plan się rypnął
interwencja dzielnicowych z Posterunku Policji w Miłakowie w sprawie kradzieży sklepowej doprowadziła nie tylko do ukarania 20-latka, ale także do zatrzymania jego ojca, który kierował samochodem, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
@Luciano99 z Luckiem Seniorem to jest klasa.
1
@FcPortoFan1999 ty bogaty kolega
2
@FcPortoFan1999 zaplacisz
3
@Bilon87 w drwala
1
@FcPortoFan1999 wenta to był heros tak samo jak hanu lepisote i kruczek.
1
@FcPortoFan1999 brakuje wenty i brakuje tego czegoś.
14
12 mężczyzn codziennie popełnia samobójstwo w Polsce – uświadamia Marcin Dybuk.
- To są porażające cyfry. Mężczyźni dominują w tej formie. Najgorsze jest to, że jak podejmują próby samobójcze, to one są skuteczne - dodała Marzena Mawricz.
@clyde @July_6_BcN @DariaFCB @agaFCB @Eoren
wspierajcie nas pliska .
4
@PatrychoO ty świnio grubasie, wypierdzielaj mi pan stąd.
7
@FcPortoFan1999 @Lanosss pani gosia od zawsze crazy
0
@FcPortoFan1999 tylko pis nie bedzie mial już takiej władzy tylko konfa + braun mogą miec z 70 posłow a to kosmos
1
@FcPortoFan1999 tak i nie
3
@FcPortoFan1999 Według obecnych przepisów, wystąpienie z UE wymagałoby zwykłej większości w Sejmie oraz zgody Prezydenta.
przeciez to jest proste jak but :P
1
@July_6_BcN ty masz coś w sobie z @FcPortoFan1999 nawet duzo ;p jestes odmienna ;P
20
@MYTO to pis i konfa bedą sie berlina pytac ?
1
@FcPortoFan1999 wyjścia z uni ,rozumiem ze masz inne zdanie ?