gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos jak z wejsciem , miałeś bilet na tel czy wydrukowany ?
0
@Frimpong Prędzej @VegetaPolska znajdzie babe czy @Kessie przestanie kraść rowery ?
2
@mrboom
mielcar jest
2
@paweldunajecfcb @TR3YWAY i @Popitek12 obaj forma mutant
3
nigdy nie zrozumiem takiego czegoś , chłopa namierzyć chwila moment.
1
@FcPortoFan1999 a lubisz @July_6_BcN ?
0
@FcPortoFan1999 tęsknisz za probierzem?
1
@PatrychoO fuu i fuu
4
@LeszekFCB tak może być , dlatego kiedyś jak będe w wawie zaprosze na kawe jak przyjdzie chłop to uciekam .
3
@Popitek12 @Kessie też ?
2
@July_6_BcN @kundee ty napewno coś pisałeś także odrazu sie przyznaj .
2
@July_6_BcN nie no @FcPortoFan1999 nie ma bata.
4
@ViscaelBarca2007 o ty łobuzie,
5
@July_6_BcN składał ci ktoś tutaj na priv niemoralne propozycje jeśli tak to powiedz który , taki mądry ?
0
@gampol93 widzisz go w Barcelonie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Podwyżki za śmieci w podwarszawskich gminach. W Piasecznie najwyższa stawka na Mazowszu. @July_6_BcN koniec eldorado , zostaje ci zatrudnić @Kessie to zaoszczędzisz.
7
@Prorokk po 30 gr to chyba z nadzieniem od @Kessie
1
@Luciano99 a wypłaty rozdane ? znaczy wiem ale pytam.
0
@July_6_BcN @clyde ma palete rogali.
4
@Kgorecki2500 szkoda , że bez foto bo @pt9 ocenilby palucha :D
2
@mordini123 jazda wujek !
2
@Filipem zaraz @Kessie wyśle cie na 48
0
@July_6_BcN ty jesteś dobry agentka , ciekawe czy masz pełną lodówke .
1
@lajcior full serwis za darmoszke , doceniaj nie oceniaj.
13
Prawie jak @Kessie i @Frimpong
3
@Kessie ile byś dał do koperty jakby cie zaprosiła na wesele @July_6_BcN z Pedrim ?
1
@Aragorn33 madryciaki od zawsze kombinują a nas sie czepiaja.
3
@FcPortoFan1999 @Lanosss Lewy na bramce .
1
Komentarz usunięty