gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Zaskakujące wieści docierają z Poznania. Jak informuje strona KKSLech.com piłkarz Kolejorza Timothy Ouma nie wrócił do Polski po przerwie reprezentacyjnej. Ominął już jeden mecz Ekstraklasy i "nie ma gwarancji", kiedy pomocnik przyleci z Kenii, gdzie załatwia "swoje sprawy".
0
@FcPortoFan1999 boras mówi , że legia sie ośmieszy klasycznie jak nie będzie w tym tyg
8
@tomek8756 nie wierze , że to prawda nie można być takim glupim ;P
0
@FcPortoFan1999 pan premier zaprosi cie na śpiewanie kolęd do sejmu idziesz?
2
@FcPortoFan1999 turbo na już
5
@macio_944 kfc to polecam na problemy z jelitami dobrze po tym kupka leci.
1
@FcPortoFan1999 ale robert kiedyś przeskoczył skocznie to sie zdarza nielicznym
0
@FcPortoFan1999 albo sedlak mu warunki zepsuł
0
@VegetaPolska olek tak zniszczoł nie
0
@July_6_BcN wiesz rodzina patrzy znajomi patrzą u mnie by szyderka byla jakbym sie , lekko potknal ;P
0
@Encore a z nba to curry i kto dalej ?
0
opinia @Bolton @Kozinho. @Kessie
1
@Bykunn dobrze bo to tylko stres
0
@FcPortoFan1999 Oficjalnie: Mecz się nie odbędzie w dzisiejszym terminie. prawda?
3
@xvcWinterSoldier gdzie tak szefie ?
1
@FCB_dimiC 21 za dużo ?
2
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 zgadnij jaka.
2
@clyde @July_6_BcN Macie wybraną muzyke na 1 taniec na swoim weselu ?
0
@July_6_BcN przecież oski by uciekał jakby napadły was wilki albo dziki
0
Poszlibyście na kulig jakby ciągnik prowadził pijany @Luciano99 a za wami siedział @Kessie ?
0
@FcPortoFan1999 mimo wszystko krzysiu dawaj to wędkarstwo i za pasywnośc nie karaj !
0
@FcPortoFan1999 ale mimo wszystko dziś w złotej skrzyni będą 2 bilety na prezentacje papszuna w legi.
0
@FcPortoFan1999 idealny dzień na awanture o kase której niema ?
1
@FcPortoFan1999 lubisz parówki ?
2
@Bolton tylko ty masz skitrane 200 ml wiec dasz rade.
1
@Piotr777 dasz rade byku herbatka i jazda
1
@Kessie będzie dziś piosenka o maxie ?
2
@Giwera dałbyś wtedy mi dyche na piwko ?
1
@RoberDzik spokojnie u mnie w Rzeszowie , jest masa studentów wynajem chodzi , i ludzie szukąja non stop mieszkań wszystko , zależy gdzie kupisz w jakiej lokalizacji itp. za 20 lat to tylko @Comentateiro dożyje
2
@DariaFCB tylko nie rób botoksu ani ust, kochamy cie taką jaką jesteś, prawda @July_6_BcN ?