1

@FcPortoFan1999 Zaskakujące wieści docierają z Poznania. Jak informuje strona KKSLech.com piłkarz Kolejorza Timothy Ouma nie wrócił do Polski po przerwie reprezentacyjnej. Ominął już jeden mecz Ekstraklasy i "nie ma gwarancji", kiedy pomocnik przyleci z Kenii, gdzie załatwia "swoje sprawy".

0

@FcPortoFan1999 boras mówi , że legia sie ośmieszy klasycznie jak nie będzie w tym tyg

8

@tomek8756 nie wierze , że to prawda nie można być takim glupim ;P

0

@FcPortoFan1999 pan premier zaprosi cie na śpiewanie kolęd do sejmu idziesz?

2

@FcPortoFan1999 turbo na już

5

@macio_944 kfc to polecam na problemy z jelitami dobrze po tym kupka leci.

1

@FcPortoFan1999 ale robert kiedyś przeskoczył skocznie to sie zdarza nielicznym

0

@FcPortoFan1999 albo sedlak mu warunki zepsuł

0

@VegetaPolska olek tak zniszczoł nie

0

@July_6_BcN wiesz rodzina patrzy znajomi patrzą u mnie by szyderka byla jakbym sie , lekko potknal ;P

0

@Encore a z nba to curry i kto dalej ?

0


opinia @Bolton @Kozinho. @Kessie

1

@Bykunn dobrze bo to tylko stres

0

@FcPortoFan1999 Oficjalnie: Mecz się nie odbędzie w dzisiejszym terminie. prawda?

3

@xvcWinterSoldier gdzie tak szefie ?

1

@FCB_dimiC 21 za dużo ?

2

2

@clyde @July_6_BcN Macie wybraną muzyke na 1 taniec na swoim weselu ?

0

@July_6_BcN przecież oski by uciekał jakby napadły was wilki albo dziki

0

Poszlibyście na kulig jakby ciągnik prowadził pijany @Luciano99 a za wami siedział @Kessie ?

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko krzysiu dawaj to wędkarstwo i za pasywnośc nie karaj !

0

@FcPortoFan1999 ale mimo wszystko dziś w złotej skrzyni będą 2 bilety na prezentacje papszuna w legi.

0

@FcPortoFan1999 idealny dzień na awanture o kase której niema ?

1

@FcPortoFan1999 lubisz parówki ?

2

@Bolton tylko ty masz skitrane 200 ml wiec dasz rade.

1

@Piotr777 dasz rade byku herbatka i jazda

1

@Kessie będzie dziś piosenka o maxie ?

2

@Giwera dałbyś wtedy mi dyche na piwko ?

1

@RoberDzik spokojnie u mnie w Rzeszowie , jest masa studentów wynajem chodzi , i ludzie szukąja non stop mieszkań wszystko , zależy gdzie kupisz w jakiej lokalizacji itp. za 20 lat to tylko @Comentateiro dożyje

2

@DariaFCB tylko nie rób botoksu ani ust, kochamy cie taką jaką jesteś, prawda @July_6_BcN ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?