gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DariaFCB jesteś bezlitosna dla mardyciaków :P
1
@Faro ty aktywny w weekend , pora na mnie .
0
@lajcior kto życzy ?
2
@Jakchcesz @MesQueUnClub_87 Dalibyście rade wytrzymać na diecie @Popitek12 z tydzień?
4
@Popitek12 do picia bialko ?
1
@Jakchcesz jesteś połamany , bierzesz l4 i zasuwasz na la bambie
0
Girona jazda !!
0
@FcPortoFan1999 herbata zimowa do meczyka ?
1
@Luciano99 możliwe włamanie na konto u ciebie potem ?
2
@FCB_dimiC tak rozwija się
1
@FCB_dimiC nom a co
1
@FCB_dimiC ty od ściany
1
Z jakim ramblowiczem mógłbyś spać w śpiworze ?
0
@clyde ajj granie z tobą w gry plus rogal
2
Według was jak dojdzie do historycznego spotkania ekipy rambli jakie miasto ,każdy ma najbliżej warszawa?
2
@Faro starczy ma piwo
2
@Adran360 trochę jak @blakkudium
0
@Kazragore @July_6_BcN bierze torebkę a @FcPortoFan1999 wzuetke
1
@Kessie udanej zabawy pozdrów @brzucho
1
@brzucho widziałeś tam gdzieś @Kessie też miał być
0
@FcPortoFan1999 słupek to jak pasywność w licytacji
2
@FcPortoFan1999 na oko 85
1
@Kazragore z @July_6_BcN i @FcPortoFan1999 na rękach
0
@FcPortoFan1999 ale ma pojęcie o ekstraklasie a Kaczyński nie się co to
1
@Kazragore można przyjsc
2
@July_6_BcN kawa czy herbata
1
Którego ramblowicza byś zaprosił do stołu wigilijnego a którego nie ? Ja zapraszam @FcPortoFan1999 bo nie zje mi pierogów ,nie zapraszam @draxidox bo by mówił o polityce .
0
@FcPortoFan1999 jak masz do wyboru pic wódkę z papszunem a z @July_6_BcN iść na ryby co wybierasz?
0
@FcPortoFan1999 złota skrzynka