3

@Kozinho. Pamiętam czasy przed chlopaki to w sumie zadyma była co chwile , ale dzieki innym legendom :P , ale jakby teraz zabrakło tych panów to nuda

10


mechanik dobry w tych czasach to złoto.

3

@AlvaroHanso @Kessie pan @blakkudium polubił wpis pana Alvaro chyba musisz z nim poważnie porozmawać.

2

@FcPortoFan1999 polonia awans legia spadek .

1

@FcPortoFan1999 melduj czy legia do spadku ?

2

@Bzyczekk @Kessie by go pobił

2

@mekston hah ;P

3

@Frimpong @macio_944 nie ładnie :P

0

@Bocheno1 @FcPortoFan1999 zanieś chłopakom co do jedzenia

1

@Bocheno1 gdzie ty obejrzysz mecz ?

0

@Batys a ty gdzieś z podkarpacia byleś to tak mi sie koajrzy ?

1

@Batys grzecznie tym razem ale może do ciebie sie wprosze next razem :D

1

@Batys majster dajesz coś w palnik podczas meczyka ?

1

@FcPortoFan1999 @Kessie też niechce pić a pije

1

@Popitek12 była siłka dziś ?

1

@Bocheno1 a ty na kacu , czy przed kacem ?

18

0

@FcPortoFan1999 a reniferom ?

0

@FcPortoFan1999 ty melduj co w ekstraklasie a nie,

3

@draxidox a po kaczyńskim który mówi, że krypto powinno być zakazane heheh

4

@Faro @Kessie ci przyniesie ale wszystko puste, bo dorabia po godzinach w biedrze

0

@fejkenq ja jestem już po drugiej stronie to ja roznosze prezenty nie dostaje prezes.

2

@Kessie prośba od fana , żeby wrzucić 33 razy maxa

1

@mekston na oko do 14 30 , ale potem musi odespać

1

@mekston Oski w pracy

1

@fejkenq nie , Oski jedyne co może zmienić to papier w kiblu

1

@fejkenq Oski w robocie a ty grandzisz

0

@fejkenq ty pobudzony od rana

2

@Comentateiro wybierasz sie na mundial o lasce? albo z laską?

1

@FcPortoFan1999


zobaczyłbym to w ekstraklasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?