gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Pamiętam czasy przed chlopaki to w sumie zadyma była co chwile , ale dzieki innym legendom :P , ale jakby teraz zabrakło tych panów to nuda
10
mechanik dobry w tych czasach to złoto.
3
@AlvaroHanso @Kessie pan @blakkudium polubił wpis pana Alvaro chyba musisz z nim poważnie porozmawać.
2
@FcPortoFan1999 polonia awans legia spadek .
1
@FcPortoFan1999 melduj czy legia do spadku ?
2
@Bzyczekk @Kessie by go pobił
2
@mekston hah ;P
3
@Frimpong @macio_944 nie ładnie :P
0
@Bocheno1 @FcPortoFan1999 zanieś chłopakom co do jedzenia
1
@Bocheno1 gdzie ty obejrzysz mecz ?
0
@Batys a ty gdzieś z podkarpacia byleś to tak mi sie koajrzy ?
1
@Batys grzecznie tym razem ale może do ciebie sie wprosze next razem :D
1
@Batys majster dajesz coś w palnik podczas meczyka ?
1
@FcPortoFan1999 @Kessie też niechce pić a pije
1
@Popitek12 była siłka dziś ?
1
@Bocheno1 a ty na kacu , czy przed kacem ?
18
@Bzyczekk @BojanKriKicz opinia ?
0
@FcPortoFan1999 a reniferom ?
0
@FcPortoFan1999 ty melduj co w ekstraklasie a nie,
3
@draxidox a po kaczyńskim który mówi, że krypto powinno być zakazane heheh
4
@Faro @Kessie ci przyniesie ale wszystko puste, bo dorabia po godzinach w biedrze
0
@fejkenq ja jestem już po drugiej stronie to ja roznosze prezenty nie dostaje prezes.
2
@Kessie prośba od fana , żeby wrzucić 33 razy maxa
1
@mekston na oko do 14 30 , ale potem musi odespać
1
@mekston Oski w pracy
1
@fejkenq nie , Oski jedyne co może zmienić to papier w kiblu
1
@fejkenq Oski w robocie a ty grandzisz
0
@fejkenq ty pobudzony od rana
2
@Comentateiro wybierasz sie na mundial o lasce? albo z laską?
1
@FcPortoFan1999
zobaczyłbym to w ekstraklasie