gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto będzie szybszy ?
@Kessie szybciej wypije 100 ml wódeczki.
@Popitek12 przebiegnie 100 m ?
1
@mekston przegra ale powalczy ;P
1
@Popitek12 twoja była to jest sztanga.
0
Przenocowałabyś /Przenocowałbyś Ramblowicza gdyby był w potrzebie ?
np @Kessie
0
@PIWOSZ89 panie osobne pomieszczenia , ty masz tam gdzie pralka ?
0
@Panpiwkarz tvp
0
Prawdziwa dama
1
@Luciano99 a tu Milenka
4
Legenda
0
Zapewne jak czlowiek dziś Zagra na Piasta to Legia wygra ktoś pograł ?
@FcPortoFan1999 opinia
3
@Kessie teraz wygladąsz jak człowiek
1
@Starrk było 2 strzelców
2
@Czajka90 leża obaj na sorze , walka na remis
1
@mekston @FcPortoFan1999 w kościele jak cie to ciekawi.
1
Strzelanina w Usa, Strzelanina Sydney ,tak to sie żyje.https://x.com/BNONews/status/2000132757184233493
1
@13th wujek pośpi do 13 ale potem baluje do 4 rano
0
@13th co jest grane szefie ?
0
@BialyKolorDoDupy @FcPortoFan1999 @July_6_BcN nie są pijani.
2
@Frimpong pokonasz @Kessie i @Luciano99 na raz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca będzie zadymka na ślasku
0
@July_6_BcN https://wykop.pl/wpis/24929219/gimbynieznajo-pytanie-90s-byly-jeszcze-takie-o-sma za te bym oddał wszystko smak pizza itp o mamo .
0
@TR3YWAY ja hypery orzechowe o mamo
0
@Popitek12 przygniotła cie kiedyś sztanga?
0
@clyde co jest bardziej prawdopodobne, że odwiedzisz izrael czy przestaniesz grać w gry ?:P
1
@MesQueUnClub_87 u ciebie to zawsze uczta dla oczu :P niestety narazie za daleko , żeby była uczta dla brzuszka
1
@pt9 alko jest okej ale z umiarem i tyle.
0
@Fog_W_1899 swoje zrobiłem na tygodniu to mogę świrować.
0
Spokojnie dziś każdy na kacu albo śpi albo w pracy.
2
@FcPortoFan1999 masz ochotę nas przytulić ?