2

Kto będzie szybszy ?
@Kessie szybciej wypije 100 ml wódeczki.
@Popitek12 przebiegnie 100 m ?

1

@mekston przegra ale powalczy ;P

1

@Popitek12 twoja była to jest sztanga.

0

Przenocowałabyś /Przenocowałbyś Ramblowicza gdyby był w potrzebie ?
np @Kessie

0

@PIWOSZ89 panie osobne pomieszczenia , ty masz tam gdzie pralka ?

0

0


Prawdziwa dama

1

@Luciano99 a tu Milenka

4


Legenda

0

Zapewne jak czlowiek dziś Zagra na Piasta to Legia wygra ktoś pograł ?
@FcPortoFan1999 opinia

3

@Kessie teraz wygladąsz jak człowiek

1

@Starrk było 2 strzelców

2

@Czajka90 leża obaj na sorze , walka na remis

1

@mekston @FcPortoFan1999 w kościele jak cie to ciekawi.

1

Strzelanina w Usa, Strzelanina Sydney ,tak to sie żyje.https://x.com/BNONews/status/2000132757184233493

1

@13th wujek pośpi do 13 ale potem baluje do 4 rano

0

@13th co jest grane szefie ?

0

2

@Frimpong pokonasz @Kessie i @Luciano99 na raz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca będzie zadymka na ślasku

0

0

@TR3YWAY ja hypery orzechowe o mamo

0

@Popitek12 przygniotła cie kiedyś sztanga?

0

@clyde co jest bardziej prawdopodobne, że odwiedzisz izrael czy przestaniesz grać w gry ?:P

1

@MesQueUnClub_87 u ciebie to zawsze uczta dla oczu :P niestety narazie za daleko , żeby była uczta dla brzuszka

1

@pt9 alko jest okej ale z umiarem i tyle.

0

@Fog_W_1899 swoje zrobiłem na tygodniu to mogę świrować.

0

Spokojnie dziś każdy na kacu albo śpi albo w pracy.

2

@FcPortoFan1999 masz ochotę nas przytulić ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?