2

@Jakchcesz to może obejrzy Barcelone i potem na drwala ?

1

@FcPortoFan1999 pan Oskar , trenował pan kiedyś przed telewiozrem licytacje ?

2

@FcPortoFan1999 poraz pierwszy

3


ktoś gra vabank ?

3

@Kessie bierz go na orlen , pokaż mu pare myczków.

1

@FcPortoFan1999 ty masz pewnie na koncie 100000, bo na co masz to wydawać .

0

@derus gdzie mieszkasz i jak sie mieszka ?

7

@Kessie jak zwykle nie obejrzysz, bo niemasz na czym ?

2

@lajcior tym czym dla @Kessie praca

0

@July_6_BcN a trenerów ?

0


@July_6_BcN @Criss18Barca @VegetaPolska oj ciekawe czy byście wszystkich zgadli.

1

@Faro to chociaż za bonus postawisz mój kupon

1

@Zoker @Faro mi kupi drwala

6

@lajcior i lipa jak sie wylosowało osoby której sie nie lubi , i szukało sie zamiany :P

2

@Torras @Luciano99 kiedyś próbował

0

@July_6_BcN tylko jak sfera intywna w takim związku ma sie odbywać ? jak @Comentateiro nie wie gdzie co i jak .

1

- Ludzkie życie jest bezcenne. W pierwszej kolejności ratujemy ludzi. To jest moja ideologia - mówi 32-letnia Ewa z Lublina, która w razie wojny zamierza uciec z Polski. - Dla dezerterów jednostki karne i dożywotnie pozbawienie praw publicznych - wygraża 23-letni Tomasz, student z Poznania.

Jesteś jak Ewa czy Tomasz?

0

@Roobo ty widzisz mecz ?

8

@Faro ale dzieci z tego nie będzie ?

0

@Laminedependencia odpal na kom z głosem

5

@Safrani problem w tym , że @Comentateiro jedyne co ma to ból pleców.

5

@DragonxNF za flaszke to i @Kessie autko umyje

4

@macio_944 Puyol to by ich za py... w szatni by poszło pare kur..

2

@Bernard777 Zibi mówi , że widzew wygra czyli wygra

0

Ile wydaliście kasiory na dentyste w całym życiu ?

8

@macio_944 jak już nawet Polacy wracają do kraju to musi tam być dramat.

2

@Criss18Barca Prawdziwy kibic

5

@Luciano99 tylko ty śpisz w łozku a @Kessie na dworcu

1

@CLS63AMG @clyde napewno już pograła ;P

4

@lajcior grzech to nie dać @Kessie na piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?