gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz to może obejrzy Barcelone i potem na drwala ?
1
@FcPortoFan1999 pan Oskar , trenował pan kiedyś przed telewiozrem licytacje ?
2
@FcPortoFan1999 poraz pierwszy
3
ktoś gra vabank ?
3
@Kessie bierz go na orlen , pokaż mu pare myczków.
1
@FcPortoFan1999 ty masz pewnie na koncie 100000, bo na co masz to wydawać .
0
@derus gdzie mieszkasz i jak sie mieszka ?
7
@Kessie jak zwykle nie obejrzysz, bo niemasz na czym ?
2
@lajcior tym czym dla @Kessie praca
0
@July_6_BcN a trenerów ?
0
@July_6_BcN @Criss18Barca @VegetaPolska oj ciekawe czy byście wszystkich zgadli.
1
@Faro to chociaż za bonus postawisz mój kupon
1
@Zoker @Faro mi kupi drwala
6
@lajcior i lipa jak sie wylosowało osoby której sie nie lubi , i szukało sie zamiany :P
2
@Torras @Luciano99 kiedyś próbował
0
@July_6_BcN tylko jak sfera intywna w takim związku ma sie odbywać ? jak @Comentateiro nie wie gdzie co i jak .
1
- Ludzkie życie jest bezcenne. W pierwszej kolejności ratujemy ludzi. To jest moja ideologia - mówi 32-letnia Ewa z Lublina, która w razie wojny zamierza uciec z Polski. - Dla dezerterów jednostki karne i dożywotnie pozbawienie praw publicznych - wygraża 23-letni Tomasz, student z Poznania.
Jesteś jak Ewa czy Tomasz?
0
@Roobo ty widzisz mecz ?
8
@Faro ale dzieci z tego nie będzie ?
0
@Laminedependencia odpal na kom z głosem
5
@Safrani problem w tym , że @Comentateiro jedyne co ma to ból pleców.
5
@DragonxNF za flaszke to i @Kessie autko umyje
4
@macio_944 Puyol to by ich za py... w szatni by poszło pare kur..
2
@Bernard777 Zibi mówi , że widzew wygra czyli wygra
0
Ile wydaliście kasiory na dentyste w całym życiu ?
8
@macio_944 jak już nawet Polacy wracają do kraju to musi tam być dramat.
2
@Criss18Barca Prawdziwy kibic
5
@Luciano99 tylko ty śpisz w łozku a @Kessie na dworcu
1
@CLS63AMG @clyde napewno już pograła ;P
4
@lajcior grzech to nie dać @Kessie na piwo