gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Giwera tak ale ja już troche mniej tym żyje prezes , ale zerkam w tle ;P
byłem na żywo w Polsce 2x i atmosferka magia.
5
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymało 16 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem fentanylem i innymi środkami odurzającymi. Wśród zatrzymanych są lekarz i ksiądz. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek zawierających opioidy.
tak to sie żyje .
0
@FcPortoFan1999 wątpie nie widać po nim chlania tak jak , każdy mówi po kowalu widać mati dobra forma pamięc wyglad, wóda ryje banie
0
@FcPortoFan1999 whisky nba + nhl top
2
@FcPortoFan1999 zazdro 30 + nba o fajnej porze i klasa, wiem ty wolisz - 15 i gabon vs kongo ale takie czasy
3
@Kessie gdzie mieszkasz , że często jesteś koło orlenu ?
2
@Eklerek i żona cie wygania z domu i śpisz z z @Kessie
1
@July_6_BcN a czasem trzeba zrobić reset :) ale ty sie dobrze miewasz i git
1
@krycha2201 spokojnie prezes jest git
1
@Popitek12 ale zrobileś go dosłownie czy przenośnie ?
2
@Bocheno1 ty masz konia ?
3
@Bocheno1 a ja u ciebie seks, ale jak jesteś sam w pokoju.
0
Jak plany na dziś dużo z was tutaj spędza czas domatorsko czy, wychodzita gdzieś?
@FcPortoFan1999 ty wiem .
1
@Giwera ale i tak dalej rywala takiego z topu wiec ogromna szansa
1
matko na niebie ! krzychu
0
@mekston 152 czyli waga konona .
0
@FcPortoFan1999 zostaje tylko come back w stylu hurkacza
1
@Giwera ciekawe jakby był format w finale duży czy , by dał rade kondycyjnie
0
@FcPortoFan1999 a hurkacz troche fajdka ?
6
@AmigoBlancos bo to piękny sport
3
Mam nadzieje, że Krzysiu nie zapił na świeta bo narazie lipa
3
Ale chłop ma bęben 150 kg żywego mięśnia, @Popitek12 mam nadzieje , że ty podobnie wygladasz.
0
@Popitek12 jak nie wygra to @Luciano99 ci dokuczy
1
@Encore daj pewniaczki na dzis heh :P
2
@Giwera tak jest melduje gotowość.
2
@FcPortoFan1999 jak takie dyskusje padają to jak życ
2
@marcin62 ciekawe jakby to była posesja @Luciano99 i by na nich wysłal @Comentateiro i @Kessie
1
@Popitek12 jak ci braknie to @FcPortoFan1999 dołoży ci .
0
@marcin62 jest opierdziel na nocy ?
3
@Frimpong to kosztuje tyle co roczna pensja @Kessie