gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN @clyde cie kojarzy max 2 lata:P a ona tu jest 100 lat
13
@Frimpong opadl jak sie dowiedzialem , że ty i @Kessie to para gejów .
4
@Frimpong mi nie stoi, już nie te lata :)
4
@Kessie to prawda, że @wpwelement dał ci kiedyś na piwo ?
0
@July_6_BcN tak ja ci napisalem kiedys ale brawo ;P
0
@FcPortoFan1999 na mecz jutro sydney z melborune
0
@FcPortoFan1999 na żywo ? gratki
3
@Luciano99 @Kessie patrzy na to dziecko i sie zastanawia czemu nie jest czarne ?
7
@Jakchcesz możesz pytalem @Kessie
7
@MesQueUnClub_87 będzie czas , że niedługo clint i reszta będa powoli odchodzić dlatego szanować legendy.
3
Kiribati nowy rok !
@Kessie
0
@FcPortoFan1999 @Batys @michaleu
11
@Comentateiro ty badasz czasem prostate?
0
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/2006237665893527557
fakty
2
@Popitek12 a dla ludzi co mają 30 + w bicku i poniżej 10 sec na 100 m ?
4
@lajcior @FcPortoFan1999 na 10
1
@MatBac1991 ja strzelałem dużo za młodu, teraz już od paru lat nic ale dobre emocje jak achtung lub piratka niewybuch i chcesz sprawdzić i nagle buch:P
0
@clyde też mam :) pozdro oby nas razem spalili i git szybko o życiu.
0
@clyde będziesz spalona czy trumna ? masz te karteczke o oddaniu organów /
2
będzie jutro zadyma
2
@FcPortoFan1999 uuuu zaraz @Roobo @draxidox cie dopadną.
2
@Popitek12 1000 zł za rum
0
@July_6_BcN co będziesz pić z koleżanką ? i co do jedzenie robita?
0
@MatBac1991 od zawsze tak miałeś siedzisz na chacie prawie 24h ?
1
@FcPortoFan1999 because?
2
@Batys uderzyłeś w @Kessie ,a tego sie nie wybacza.
3
@BulaKG nie no meczycho będzie kozak wybierz mądrze.
0
@FcPortoFan1999 rano darter , potem fan zimbabwe a teraz fan hokeja !!
0
@FcPortoFan1999 co bierzesz na tapete Botswane czy Benin ?
1
@clyde idealna pogoda na gierki ?