gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie dam ci równowartośc biżuterii którą ma na sobie teraz @July_6_BcN
1
@Kessie ile chcesz za rower @PiotrR , i gdzie przekazanie okupu ?
1
@MiloszFCB1899 @Popitek12 i @TR3YWAY ramblowe koksy
0
@July_6_BcN to chociaż brąz ehh
1
Teraz dawać zamieć i żyla po zloto albo srebro
2
681.2 pkt - to wynik Domena Prevca. 632.7 pkt - to dorobek Mariusa Lindvika, który aktualnie zajmuje 2. lokatę.
to jak wódka i ciepła wódka
jak @Kessie z rowerem i bez
1
@July_6_BcN 50 pkt przewagi to kosmos
0
@Comentateiro ty oglądasz mecz gdzie ?
1
Ludzie forsują brame ogrodzenia w schronisku !! jazda z nimi na nich !!
0
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 przeleje pare groszy zawsze na piwko na stare lata
0
Najwyższa emerytura w Polsce wynosi 51,4 tys. zł brutto i otrzymuje ją mężczyzna z 67-letnim stażem pracy – podał ZUS. Z drugiej strony rekordowo niskie świadczenie to zaledwie 2 grosze, wypłacane dwóm osobom z minimalnym stażem pracy.
@Kessie pamiętaj jeszcze troche i będzie git.
0
@mekston a sharapova vs iga?
0
Radwańska w prime ma szane z Igą w prime ?
@mekston @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 jak to ogólnie sie tłumaczy , poprostu nagle zamieniły sie paletkami ?
0
@FcPortoFan1999 może linnete za nią na szybko
1
@BorzyKrzys Panie to jest Top 3 na świecie zapewne w urodzie kobieta.
2
@FcPortoFan1999 ty to pasuje , że masz kolege w rosji i czasem gadacie o cks moskwa albo jakie transfery zrobi FK Rostów
0
@FcPortoFan1999 kogo ?
0
@Comentateiro Przyjacielu , jaką pobierasz emeryture ?
0
@kulek22 a daj mi panie zimne piwko
1
@MesQueUnClub_87 prezes co leci jaki film serial w tle ?
2
@Popitek12 nie wpuszczą cie z 2 zł
2
@Kessie jakie jest miejsce twojego urodzenia ?
0
@VegetaPolska prezes robert mateja miał duży potencjal
1
@FcPortoFan1999 ty zawsze jednym słowem , napisz autora cokolwiek daj szanse, fanom sie czegoś dowiedziec.
1
@FcPortoFan1999 zaśpiewaj coś z @July_6_BcN
1
@FcPortoFan1999 prezes co porabiasz obecnie ?
2
@MesQueUnClub_87 prezes co dobrego dziś wcinasz na kolacje ?
4
@clyde ile tych kawałków wlecialo i czy udało ci sie wynieść coś do parku dla @Kessie ?
1
@TR3YWAY @Kessie poluje na twój portfel uważaj , jak będziesz robił przysiady bułgarskie to ideolo .