1

@FcPortoFan1999 ehh i jak zwykle bedziesz w domu w mrozy , zamiast korzystać z mrozów .

0

Do bulwersującego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w jednej ze szkół podstawowych w Głogowie na Dolnym Śląsku. Nauczyciel miał tam pobić 12-letniego ucznia i ubliżać mu. Grozi mu odpowiedzialność karna i wydalenie z zawodu. Sprawę śledziła dziennikarka RMF FM Martyna Czerwińska
Mężczyzna miał go zepchnąć z krzesła na metalowe elementy ławki, następnie ciągnąć przez całą salę za rękę. Nauczyciel miał również szarpać 12-latka i ubliżać mu, używając wulgaryzmów.

@July_6_BcN @clyde jakby na was podniósł ręke dostałby kopa ?

6

@heniusss za 50 euro to @Kessie 2 tyg by balował .

0

@maroon ironia szefie,

0

Jarosław Kaczyński w wyniku infekcji trafił do szpitala. Jego stan nie zagraża życiu - poinformował rzecznik PiS.
Prezes sobie odpocznie .

0

@clyde a evansece lub NIGHTWISH to lubisz?

2

@clyde a piosenka której słuchasz jak leżysz po ciemku w pokoju i myślisz o życiu to ?

3

Do tragicznego zdarzenia doszło w stolicy. W jednym z domów na warszawskim Targówku znaleziono ciała dwóch osób. W budynku zabarykadował się mężczyzna, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Na miejscu trwa akcja policji. Tuż przed południem funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Psycholi coraz więcej.

3

@AduŚ07 niestety dlatego cieszmy sie życiem chwilą z bliskimi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lajcior pierw kwiaty dla @July_6_BcN

0

@Tasde prezes będzie dobrze

0

@DariaFCB napisz błagam

0

@July_6_BcN @DariaFCB nie usuwaj !

1

@mrboom ty świntuch

0

@July_6_BcN @clyde @DariaFCB dałyście kiedyś facetowi w twarz ?

3

@wpwelement kiedy bierzesz wolne lub zmykasz na urlop ? czy ty pracujesz cały czas ?

0

@FcPortoFan1999 tak ale ja nie mialbym sumienia ci dać bana .

1

@FcPortoFan1999 pierwszy i mam nadzieje , ostatni

2

@July_6_BcN chłop nas rozpracował pięknie :P niechciał nas tutaj wystarczylo nas sprowokować i myk elo :

1

@July_6_BcN pewnie @FcPortoFan1999 cie sprowokoał i za to ban

2

@Faro ja leciałem , zawsze przez jedną osobe jak jej niema albo jest to jestem .

0

@LAMC_10 @clyde chociaż namiot obok ?:P

1

@LAMC_10 tylko @Kessie ma gazy 10 na 10

2

Wyobrażacie sobie spać na Woodstocku w jednym namiocie z @Kessie @Bocheno1 ?

0

@clyde ta baba , co zamawiała budy za 3 k a doda mówi ,ze makś 1 k to widać było , że potwór .

3

@lajcior tak @Jakchcesz zawsze chętny nawet by @Kessie głowe umył

1

@FcPortoFan1999 na zachęte , potem wszyscy sie rzucą na wykup

1

@Giwera prezes dawaj kiepskich coś za 3h cytat czy cos :D

0

@Popitek12 lubisz wafle ryżowe ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?