gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ehh i jak zwykle bedziesz w domu w mrozy , zamiast korzystać z mrozów .
0
Do bulwersującego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w jednej ze szkół podstawowych w Głogowie na Dolnym Śląsku. Nauczyciel miał tam pobić 12-letniego ucznia i ubliżać mu. Grozi mu odpowiedzialność karna i wydalenie z zawodu. Sprawę śledziła dziennikarka RMF FM Martyna Czerwińska
Mężczyzna miał go zepchnąć z krzesła na metalowe elementy ławki, następnie ciągnąć przez całą salę za rękę. Nauczyciel miał również szarpać 12-latka i ubliżać mu, używając wulgaryzmów.
@July_6_BcN @clyde jakby na was podniósł ręke dostałby kopa ?
6
@heniusss za 50 euro to @Kessie 2 tyg by balował .
0
@maroon ironia szefie,
0
Jarosław Kaczyński w wyniku infekcji trafił do szpitala. Jego stan nie zagraża życiu - poinformował rzecznik PiS.
Prezes sobie odpocznie .
0
@clyde a evansece lub NIGHTWISH to lubisz?
2
@clyde a piosenka której słuchasz jak leżysz po ciemku w pokoju i myślisz o życiu to ?
3
Do tragicznego zdarzenia doszło w stolicy. W jednym z domów na warszawskim Targówku znaleziono ciała dwóch osób. W budynku zabarykadował się mężczyzna, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Na miejscu trwa akcja policji. Tuż przed południem funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.
Psycholi coraz więcej.
3
@AduŚ07 niestety dlatego cieszmy sie życiem chwilą z bliskimi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lajcior pierw kwiaty dla @July_6_BcN
0
@Tasde prezes będzie dobrze
0
@DariaFCB napisz błagam
0
@July_6_BcN @DariaFCB nie usuwaj !
1
@mrboom ty świntuch
0
@July_6_BcN @clyde @DariaFCB dałyście kiedyś facetowi w twarz ?
3
@wpwelement kiedy bierzesz wolne lub zmykasz na urlop ? czy ty pracujesz cały czas ?
0
@FcPortoFan1999 tak ale ja nie mialbym sumienia ci dać bana .
1
@FcPortoFan1999 pierwszy i mam nadzieje , ostatni
2
@July_6_BcN chłop nas rozpracował pięknie :P niechciał nas tutaj wystarczylo nas sprowokować i myk elo :
1
@July_6_BcN pewnie @FcPortoFan1999 cie sprowokoał i za to ban
2
@Faro ja leciałem , zawsze przez jedną osobe jak jej niema albo jest to jestem .
0
@LAMC_10 @clyde chociaż namiot obok ?:P
1
@LAMC_10 tylko @Kessie ma gazy 10 na 10
2
Wyobrażacie sobie spać na Woodstocku w jednym namiocie z @Kessie @Bocheno1 ?
0
@clyde ta baba , co zamawiała budy za 3 k a doda mówi ,ze makś 1 k to widać było , że potwór .
3
@lajcior tak @Jakchcesz zawsze chętny nawet by @Kessie głowe umył
1
@FcPortoFan1999 na zachęte , potem wszyscy sie rzucą na wykup
1
@Giwera prezes dawaj kiepskich coś za 3h cytat czy cos :D
0
@Popitek12 lubisz wafle ryżowe ?