gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 prezes ty poniedziałek zabka hot dog, wtorek pierogi z biedry, sroda two for you macze, czwartek pączki
0
@BorzyKrzys magiczne niestety
0
@Xaviball dobrze, że nie ma tej ledeckiej w prze,to jest szansa
0
@Eto'o9 R10 jak ból?
3
@kubix05 klasyka poejza .
1
@tbas w czym szefie ?
0
@FcPortoFan1999 cieżko im sie będzie już podnieść z 2 ligi
21
@Popitek12 @Comentateiro nie
0
@TR3YWAY tricek dzis
2
@mrboom Oski sie modli obecnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@draxidox Nigdy tego nie rozumiałem , chłop tak potrafił to co za problem ?
0
@FcPortoFan1999 @Comentateiro poleca widowisko.
0
@FcPortoFan1999 Ekstaklasa to miłośc na całe życie ? jest np szansa ,że sie przerzucisz na lige angielską lub niemiecką ?
3
@Luciano99 chyba @Kessie idzie i to bez kasy a wróci z piwem.
1
@Czajka90 jutro @FcPortoFan1999 smacznie śpi i nawet miodulski go nie obudzi.
1
@AmigoBlancos @Frimpong daj mu pewniaczki z fify.
1
@FcPortoFan1999 @Czajka90 to normalnie jak budzik :P
1
@agaFCB sama to wcinasz?
5
Here Without You legend .
0
@dmcteam 2.38 zagraj
1
@FcPortoFan1999 jak zwykle mówisz to i gol łks
0
@FcPortoFan1999 @Criss18Barca kibic łks smutny
0
@FcPortoFan1999 a może jedli kfc i boli ich brzuch ?
1
Dawaj Ania po medal !!
1
@Danny Gaucho to do @Kessie
2
@Comentateiro @michalgajdek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99 Legia spada bardziej niż zarobki @Kessie ?
0
@Hosh ja serio myślalem , że on coś tam poradzi a to widać tragedia dalej.