0

@clyde jesteś ogólnie jedynaczką , ciekawy jestem czy była u ciebie walka o kompa za młodu czy poprostu grałaś ile wlezie :D

1

@clyde @Arden twardziel :D

0

@Transu96 zwyrol

1

@Popitek12 z sosem szefa od @Kessie ?

0

Komentarz usunięty

3

0

@zadafcb ten władimir duze szanse na medal ?

2

@malypuzon hejter jestes ?

0

@July_6_BcN kanapeczki na kolacje ?

0

@ZuczekFCB1899 bierz komin i dawaj pod stadion na zadyme

0

@FcPortoFan1999 lubie twoje żarty

0

@Lisek prezes lubisz @Peciak ?

0

Komentarz usunięty

6

@Eklerek były nożyce?

1

@Giwera 2 x barke spiewalismy na torwarze :D a gliwice jakoś srednio

1

@Giwera byłeś w polsce na darcie ?

1

@JimMorrisonFCB to trzymam kciuki , żebys wytrzymał do wykonania rożnego.

1

@RobiS no ja tez gram na średniej koło 40 ;P ciezko przebić

0

Podczas meczyka u was w domu jest świeto?, jak żona ma ochote na ten teges wtedy to ma poczekać do końca meczyka lub przerwy ?

1

@RobiS grywasz coś w darcika ?

5

@626 @Kessie x10 ale piw

0

@mordini123 wnioski ?

1

@Comentateiro jaką masz date uodzenia w dowodzie ?

0

@FcPortoFan1999 tomaszewski u ciebie pod domem czeka na ciebie uważaj.

0

@lajcior znasz zasade 3xk?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Według was przykładowy ramblowicz , daleko by zaszedł w milionerach np @Popitek12 ?

1

@MesQueUnClub_87 ty prezes zamiast 2 pączków to obejrzysz 2 filmy potem :D

2

@WiernyKatalonii uuu romeo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?